Цікаве звідусіль

Як перетворити гараж в комфортабельне житло

написав Владислав Мислінський

Взагалі, в заголовку писало "Якщо немає грошей на квартиру" і показано витвір якогось француза. Зрозуміло, що переобладнати гараж з цінами на квартири у Франції можливо й вигідніше, ніж купувати квартиру, проте в Україні на такий люкс-гараж пішло б значно більше грошей, ніж на готову квартиру.

Дивна листопадіна

написав Владислав Мислінський

От я помітив, що останнім часом в мене настільки широка фантазія, що принаймні одна стаття в місяць повинна містити назву того місяця, в якому вона опублікована. Це дуже оригінально, свіжо і взагалі заслуговує на патентування, як і мій сарказм.

Але якщо перейти до суті, то листопад реально якийсь дивний. Якщо в кінці вересня вдарили перші приморозки, в середині жовтня випав перший сніг, то на початку листопада я не дуже очікував побачити доволі теплу погоду, але «маємошомаємо».

Бхопальська катастрофа

написав Владислав Мислінський

Історія людства вкотре підтверджує факт, що всі ми марно топчемо землю і весь сенс життя зводиться до того, щоб не померти швидше за ровесників.

Є така штука, як Бхопальська катастрофа. Вона сталася за два роки до нашого улюбленого Чорнобилю, тобто 3 грудня 1984 року у місті Бхопал, Індія.

Трагедія в Джонстауні

написав Владислав Мислінський

трупи храму народів

18 листопада 1978 року в поселенні Джонстаун (Гайана) загинуло 914 людей. На цю історію я випадково наткнувся і здивувався, що раніше нічого про це не чув. Постараюсь коротко розповісти що і до чого. Був собі чувак по імені Джим Джонс. І йому не подобалась ні традиційна релігія, ні традиційний капіталістичний порядок. Тому він вирішив заснувати організацію під назвою Храм Народів. Храм Народів розвинувся і учасники організації почали відчувати тиск американських спецслужб, яким точно не подобалась ця організація.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора