Статті

Система освіти в Україні

написав Третьосортний

Одна ця фраза викликає занепокоєння. З кожним роком українська освіта деградує та перетворюється в антиосвіту. Але ніхто не розуміє, що сьогоднішні школярі та студенти – завтра будуть керувати країною та складати більшість населення України. Чому Міністерство освіти не переймає досвід інших країн? Мабуть комусь це дуже вигідно. Адже навіщо витрачати кошти на справжнє реформування освіти, якщо можна робити гучні заяви по ящику, що реформування успішно триває, а самому забрати гроші, які виділені державою.

Освіта в Україні

Недавно дізнався, що на школу, в якій я ще вчуся держава щорічно виділяє 2.5 мільйони гривень. На перший погляд грандіозна сума, але трохи подумавши, розумієш, що це – ніщо. Вирахуйте, скільки йде на зарплату вчителям, прибиральникам, кухарам, сторожам, на опалення чотириповерхової школи взимку, щорічні ремонти, обладнання та матеріали. Мої однокласники здивувались: та це ж грандіозна сума, а скільки таких шкіл в Україні! Значить держава у нас заможна! Тяжко пояснювати малоосвіченим десятикласникам, що в інших країнах виділяють в рази більше. Так, чи інакше, українські школи так-сяк виживають. Проблема грошей наразі не така важлива.

Заробіток в Інтернеті в Україні

написав Третьосортний

З популяризацією Інтернету в нашій країні зріс попит на роботу в онлайні. Чому так сильно? А ви погляньте, як зараз живе Україна: люди готові взятися за любу можливість заробити, навіть маючи реальну роботу, громадяни шукають додатковий заробіток в Інтернеті, який хочуть перетворити в основний дохід.

Заробіток в Інтернеті

Та не всім це вдається. Дуже багато людей «обпікаються» об лохотрони, змінити це зараз дуже тяжко. Інтернет заповнений реферальними посиланнями довірливих людей на проекти, які ніколи не виплачують гроші. Середньостатистичні громадяни відмовляються від думки додаткового заробітку, через його складність. Це викликає питання: а чого ви хотіли? Халяви в Інтернеті як не було, так і нема. Щоб чогось досягти потрібно працювати не менше, ніж в офлайні.

Найпозитивніший серіал у світі

написав Третьосортний


Мабуть, все розпочалося з доктора Хауса. Довгий час дивився цей серіал по телеканалу стб. Восени 2010 року вийшов новий сезон на стбешні екрани та кілька другорядних проектів та серіалів. Показували як завжди о 22.20.

А от після Хауса поставили американський сітком «Клініка», який я побачив вперше у житті. Серіал мені відразу сподобався і, враховуючи, що тоді в школі були осінні канікули і лягати спати пізно було нормою, я переглянув перші 10 серій. Все! Після цього я відразу став фанатом цього серіалу! Потім почалась школа і частину серій я почав пропускати. Ну, думаю, подивлюсь в Інтернеті. Та не тут то було! Виявляються «Клініку» переклали українською тільки айсітівішники ще давніше і переклали досить паскудно. Реально з тим перекладом 90% жартів втрачаються.

Всесвіня мережа, як невід'ємна частина сучасного суспільства

написав Третьосортний


Інтернет відразу завоював серця гомо сапієнс. Це, мабуть, найграндіозніший винахід людства за останню тисячу років. На мою думку ось головні чинники популярності Інтернету:


  1.          Генетичне бажання людини спілкуватись із собі подібними
  2.          Постійна потреба в інформації


Багато хто не усвідомлює, що з приходом Інтернету історія вже ніколи не загубиться! Адже легко знищити кілька бібліотек, а знищити Інтернет практично нереально.


З розвитком Інтернету кількість активних користувачів відчутно зростає. Активні користувачі – це ті користувачі, які створюють сайти/блоги, чи наповнюють вже створені (а не задроти, які сидять круглодобово в мережі, як багато хто подумав). Але всі спочатку були пасивними, тобто користувалися вже створеними веб сторінками, простіше їх назвати «юзерами», а активних – вебмайстрами. Отже певний відсоток юзерів рано чи пізно стає вебмайстрами, а от з вебмайстрів до юзерів практично ніхто не переходить. Чому? Та тому, що краще бути частиною Інтернету, а не лише самотнім айпі, яке блукає його просторами.

Цікаві ресурси. 1 Випуск.

написав Третьосортний

Кожен з нас стикається в мережі з дійсно цікавими та захопливими Інтернет-ресурсами. В цій рубриці я постараюсь викладати посилання на сайти, які мене справді зацікавили та здивували.


  1.        Кілміпліс. Посилання на цей російськомовний сайт я отримав на одному з форумів. Цей ресурс дозволяє опубліковувати власні сумні історії, та більш цікаво те, що всі можуть читати ці історії та визначити, чи вони справді такі трагічні, чи ні. Нам, людям, властива одна така негативна (а може й позитивна?) риса – якщо ми бачимо, як чужим людям погано – нам стає краще. Саме на ці відчуття спрямовує сайт. Коли реально поганий настрій, прочитавши кілька сторінок таких історій – стає набагато краще (перевірено на собі). Але коли настрій хороший – заходити на сайт не раджу. Тоді вже настрій буде зіпсутим… Отака складна наша людська психологія. З точки зору вебмайстра – ідея проста, та проста для реалізації, а хто її втілив у життя – молодець! Тепер гребе непогані бабки.
  2.        Чатрулет. На цей сайт я наткнувся досить давно, прочитавши статтю про його успішного 17-річного володаря. Цей ресурс дозволяє спілкуватись з вебкамерою з випадковим співбесідником. Тобто встановив вебкамеру, ввійшов на сайт і перед тобою з*являються випадковим чином співбесідники. Якщо співбесідник не сподобався з першого погляду, потрібно клікнути і  з*явиться наступний. При цьому співбесідники з*являються з різних країн та національностей, тому порозумітися не завжди виходить. Також трапляються і неадекватні типи, але що поробиш. Є кілька недоліків: розмова може випадково перерватися, а ви ще й не встигли попросити імейл в співбесідника, який сподобався, інколи сайт глючить і не хоче пускати з того ж айпі. Але в загальному сайт досить цікавий та швидко набридає. Думаю, якби там було сортування по віку/статі – популярність була б ще більшою.
  3.        Гуртомком. Не знаю, чи чули ви про цей портал, але якщо не чули – ось вам нагода з ним познайомитись. Вперше мені дали посилання на цей сайт у відповіді на моє питання «Де можна скачати серіал «Клініка» з українською озвучкою?». Не розумію, чому я раніше не натикався на цей сайт. Якщо коротко, то це сайт всього українського. Сюди викладають фільми та серіали з українським дубляжем, програмне забаспечення з українським перекладом, при порталі діє «Торрент Толока» - перший український торрент-трекер, де можна знайти справді багато цікавого та корисного. Незнаю чому, та після реєстрації на цьому порталі я вже не дивлюсь кіно з російським дубляжем, я краще почекаю кілька днів, поки викладуть українську версію, аніж качатиму російську. Найбільше захоплюють люди, які не лінуються це робити, та мають справжні патріотичні почуття.


Наразі це все, що я згадав. Інші сайти, якщо згадаю, викладу в наступних випусках.


Почнімо!

написав Третьосортний

Ось і відкрився мій особистий блог! Так, це не перший мій блог! В мене є кілька веб-проектів, серед яких і український блог про техніку. З часом я зрозумів, що в блозі про техніку не напишеш про те, який фільм подивився вчора, чи куди поїхати відпочити. Тому і було вирішено відкрити цей блог! Також стимулом для мене було відкриття для самого себе української блогосфери та блогоспільноти. Буквально за кілька днів я, зацікавившись, перечитав кілька десятків україномовних блогів. Ви не уявляєте скільки насправді є чудових україномовних блогів! Хто сказав, що Уанет занепав? Хто сказав, що українці не можуть бути видатними блогерами? Від сьогодні я хочу влитися в цю чудову спільноту людей, які мають великий талант слова, які роблять щось для українського Інтернету! Я вже познайомився з багатьма чудовими людьми - українськими блогерами! Я завжди відкритий для спілкування з будь-ким! Мої контакти ви завжди можете подивитись у відповідному розділі блогу. Ще одне: я не ставлю основною ціллю заробити на цьому блозі (хоч було б непогано), так, з часом блог почне приносити прибуток, якщо я його не закину (а цього я робити не збираюся), але ви повинні зрозуміти, що я старатимусь писати для вас. Я буду вдячний, якщо ви оціните мої старання та будете заходити на мій блог щодня! Також я буду радий кожному, хто підпишеться на мої пости! Постити обіцяю регулярно та якісно.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора