Різне

Uncategorised

Bing Ads додав «Огляд облікових записів»

написав Третьосортний

Програмісти сервісу Bing Ads прислухалися до численних прохань користувачів і вирішили їх порадувати запуском можливості здійснювати одночасне керування кількома обліковими записами на платформі. Цю можливість назвали Account Summary або «Огляд облікових записів». Вона являє собою відповідь Центру клієнтів AdWords.

Старим браузерам - старий Google

написав Третьосортний

У пошуковій системі Google використовують дизайн минулих років, якщо користувач здійснює роботу із застарілим браузером. Таке рішення було прийнято для того, щоб уніфікувати користувальницький досвід в майбутньому. Таким чином, компанія ніби намагається перевести всіх користувачів на сучасні рішення.

GM збирається представити свій альтернативний варіант Android Auto

написав Третьосортний

Хоч компанія General Motors і є партнером Google по Android Auto, але це не зупиняє виробника автомобілів від роботи над власним альтернативним рішенням, яке з'явиться вже в 2016 році. На даний момент GM уклала угоду з Harman International на 900 мільйонів доларів, в результаті якої ОС Android повинна з'явитися на приладових панелях автомобілів.

Сервіс вантажного таксі отримав від приватного інвестора 150 тисяч доларів

написав Третьосортний

Приватний інвестор виділив проекту «Грузопоіск» 150 тисяч доларів. Про те, що проект отримав свої перші гроші на розвиток, повідомила краудінвестінговая платформа VCStart, де спочатку був зареєстрований сервіс. Завдяки інвестиції оцінка проекту зросла до 1,5 мільйона доларів.

DropBox і Microsoft починають співпрацювати

написав Третьосортний

Компанія DropBox провела дослідження, яке було направлено на вивчення сфер застосування цього хмарного сховища. Виявилося, що вкрай багато людей використовують дропбокс тільки для офісних документів, або ж це заняття займає досить велику частину їх роботи з файловим сховищем. В результаті чого було прийнято рішення про початок співпраці з компанією Microsoft, яка є власником одного з найпопулярніших пакетів програмного забезпечення для редагування і створення офісних документів - Office.

World of Tanks Blitz тепер і на Андроїд

написав Третьосортний

Гра World of Tanks є однією з найпопулярніших ігор на комп'ютерах, симулятор бою на танках привернув до себе величезну увагу. У цю іграшку грає купа народу, яка до цього взагалі не цікавилася комп'ютером, як таким, це один з феноменів даного проекту.

Уловки при здачі іспитів за допомогою мікронавушника

написав Третьосортний

Мікронавушник для здачі іспитів - давно відома і більш продуктивна альтернатива звичайним шпаргалкам.
На сьогоднішній день не залишилося жодного університету, студенти якого не користувалися цим пристроєм. З'являються все більш і більш технологічні моделі, самі мікронавушники стають все менше і менше. І, здавалося б, як можна не здати іспити за допомогою мікронавушники? Але, виявляється це можливо. І справа далеко не в якості самого пристрою, а в «людському факторі». Деякі студенти просто не знають або не вміють правильно користуватися мікронавушником для здачі іспитів. Нижче наведено кілька порад, які допоможуть максимально ефективно скористатися цим чудовим пристроєм на іспиті.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора