Різне

Uncategorised

Отримати кредит через Інтернет

написав Владислав

До всіх можливостей інтернету додалася також можливість використовувати «веб-гроші». Насправді Webmoney цілком доступні кожному користувачеві Мережі. Тепер їх навіть можна брати в кредит.

SEO: встановлюй і заробляй!

написав Владислав

Як просунути товар на інтернет-ринку, залучити нових клієнтів, але при цьому зберегти рекламний бюджет? Мабуть, таким питанням хоча б раз у житті задавався кожен власник комерційного сайту. У пошуках ідеальної формули «розкрутки» своєї продукції одні зверталися до онлайн-консультантам, інші - підключали послугу зворотного дзвінка. Однак часто такі способи виявлялися малоефективними.

Yandex-пошук перемагає Bing-пошук

написав Владислав

Тепер в комунікаторах WindowsPhone 8, які поставляються на торговельні ринки Росії та країн колишньої території СРСР, пошуковою системою, за замовчуванням, стане Яндекс-пошук. Як прокоментували в компанії Microsoft, є дуже вагомі причини, щоб відмовитися від власного пошуковика Bing на користь Яндекса.

Суперплеер від компанії Apple

написав Владислав

Для того щоб улюблена музика завжди була поруч і супроводжувала в будь-якому місці, найкраще скористатися зручним і сучасним плеєром. У наш час подібних пристроїв дуже багато, найсучаснішими вважаються ті, що використовують вбудовану пам'ять і дуже компактні.

Результати дослідження Google

написав Владислав

Компанія Google закінчила дослідження і виступила на торгово-промислових заходах з метою показати рекламодавцям і агентствам важливість мобільних пристроїв на споживчому ринку. Практика Google, а також її досвід роботи з мобільним пошуком, полягає в поділі ПК і мобільних пристроїв.

Майкрософт надав перевагу Яндексу, а не Bingу

написав Владислав

Зовсім недавно всесвітньо відома корпорація Майкрософт стала співпрацювати з Яндексом в плані пошуку по дефолту на базі смартфонів Windows Phone 8, продаваних і використовуються на території Росії СНД. Першими таку можливість надаватимуть давно відомі громадськості мобільні пристрої Нокіа люміан 920 і люміан 820, а далі вибір спіткає і HTC 8X / 8S, а також мобільні пристрої під брендом Самсунг.

Шафа-купе: ключові переваги

написав Владислав

Особливою популярністю в наші дні користуються шафи-купе. Така затребуваність не дивна, адже вони не тільки мають привабливий зовнішній вигляд, але і володіють масою інших функціональних переваг. На даний момент меблеве виробництво досить розвинене і радує клієнтів широким розмаїттям вибору самих різних моделей.

Майкрософт поступиться Яндексу?

написав Владислав

Виявляється, Майкрософт вчинив дуже цікаво і залишив додаток яндекс-пошуку в своїх нових смартфонах Віндоус фоун 8 за замовчуванням. Правда це тільки для поставок в країни колишнього СНД і нинішньої Російської Федерації. У компанії говорять про вагомі причини, які змусили їх відмовитися від свого власного пошукача Бінг на користь аналога від Яндекс.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора