Різне

Uncategorised

Китай почав розробку військових роботів

написав Владислав Мислінський

В осяжному майбутньому в народно-визвольної армії Китаю можуть з'явитися бойові роботи. Така інформація з'явилася після того, як китайська машинобудівна корпорація NORINCO відкрила спеціалізований дослідний центр, який розроблятиме наземних роботів для військових цілей.

Геймери можуть вже оцінити ігрову новинку від MSI

написав Владислав Мислінський

Тайванський виробник комп'ютерів MSI повідомив про те, що ринку з'явиться його новий ігровий ноутбук GT72 Dominator Pro. Новинка відноситься до числа вже фірмовою геймерской лінії G Series, тому оформлений у відповідному стилі - чорно-червоне забарвлення і дизайн, що запам'ятовується.

У Twitter з'явилася панель управління з розширеною функціональністю

написав Владислав Мислінський

Соціальна мережа Twitter обзавелася розширеної панеллю управління, яка буде корисною як для рекламодавців, так і для звичайних шанувальників сервісу мікроблогів. Нововведення дозволить користувачам бути в курсі, яке кількість разів їх твіти проглядалися передплатниками і як це відбувалося.

Ентузіасти відновили мережеву гру Crysis

написав Владислав Мислінський

З тих пір пройшло вже 7 років, але, тим не менш шутер Crysis, розроблений в 2007 році фахівцями компанії Crytek, не втрачає своєї популярності. Проект отримав пару повноцінних продовжень, однак це не заважає йому залишатися затребуваним.

Нові можливості для юних художників відкриває Little Painter

написав Владислав Мислінський

Багато хто з нас не тільки чули про існування професійних програм для обробки графіки, таких як Corel PaintShop Pro, GIMP, Adobe Photoshop, а й неодноразово використовували їх на практиці.

Творці програмних продуктів представили новинку під назвою Little Painter, орієнтовану на юних художників. Графічний софт дозволить талановитим дітям втілити в життя творчі фантазії у форматі цифрового малюнка.

Величезна частина додатків в AppStore присутня для галочки

написав Владислав Мислінський

App Store є одним з отців магазинів додатків для мобільних пристроїв, саме Apple показала, як повинен виглядати подібний сервіс. Вже після цього з'явився Play від Google і багато інших, що працюють в основному, під Android. До сьогодні App Store займає списки лідерів не тільки за кількістю додатків, але і за кількістю завантажень. Однак дослідницької компанії під назвою Adjust захотілося розвінчати міф, показавши, як насправді виглядає ситуація по відношенню до розробників додатків і користувачам.

У майбутньому Windows-комп'ютери будуть коштувати близько 100 доларів

написав Владислав Мислінський

 Нові технології гарні по багатьох причинах, але одна з найприємніших змін, які приходять з часом, стає здешевлення. Так, ще 15 років тому комп'ютер був доступний лише обмеженій кількості осіб і то для роботи, сьогодні ж вони є практично у всіх, та й далеко не в одному екземплярі. Часто зустрічається ситуація, що в офісного працівника є домашній комп'ютер для розваг та іграшок, а також ноутбук, що використовується в офісі і відрядженнях для роботи. Зараз якраз черговий момент пори здешевлення, тренд задала компанія Google зі своїми хромбуками, вартість яких починається від 250-300 доларів, при цьому для роботи вони годяться цілком (робота з документами, онлайн-сервісами та іншим подібним).

FingerReader - гаджет, що допомагає людям з поганим зором

написав Владислав Мислінський

Сучасні технології допомагають нам багато в чому, ті люди, які народилися в останні років 20 застали прогрес у всій його красі. Якщо раніше ми не могли навіть созвониться один з одним і доводилося заздалегідь домовлятися про все, то зараз люди стали набагато мобільніші, ви без проблем можете побачити практично безкоштовно людини на іншому кінці світу, багато компаній працюють із співробітниками віддалено, а гаджети всіляко допомагають нам не тільки розважатися, але й існувати. Особливо їх допомога необхідна людям з обмеженими можливостями та якими-небудь проблемами, пов'язаними зі здоров'ям.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора