Різне

Uncategorised

Дебют The War Z виявився невдалим

написав Владислав Мислінський

Проект The War Z, на який десятки тисяч геймерів покладали великі надії, опинився в центрі серйозного скандалу. На сьогоднішній день продажі гри в сервісі Steam зупинені. Справа в тому, що розробники зомбі-екшену ввели геймерів в оману, а фактичний зміст гри виявилося зовсім не таким, як було зазначено в описі на сервісі Steam.

Видавництво THQ оголосило себе банкрутом

написав Владислав Мислінський

THQ опублікувала відкритий прес-реліз, в якому визнала себе цілковитим банкрутом. Компанія вже подала до суду заяву, в якій просить захисту від кредиторів. Відзначимо, що такий захист передбачений в одинадцятій статті американського Кодексу законів про банкрутство. Всі активи THQ і саме видавництво за шістдесят мільйонів доларів придбала компанія Clearlake Capital Group.

Devil May Cry: дата релізу оголошена

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє видання Siliconera, дата релізу екшена DmC Devil May Cry на платформі ПК вже відома. Capcom почне продажі вже 25 січня 2013 року. Вихід гри на консольних платформах відбудеться на 10 днів раніше, 15 січня. Відзначимо, що ранній реліз для консолей став звичною практикою для ігрової індустрії - таким чином видавці захищають свої проекти від піратства, яке притаманне платформі ПК. Повідомляється, що PC-версія на додаток до стандартного управлінню клавіатурою і мишкою, отримає підтримку геймпадов.

Assassins Creed 3 поставив черговий рекорд

написав Владислав Мислінський

Сумарний показник продажів екшену Assassin's Creed 3 за перший місяць з моменту релізу перевищив 7 млн. копій. Треба сказати, що це абсолютний рекорд серед ігор видавництва Ubisoft. Як повідомляє ігровий портал Joystiq, цей показник за п'ять років існування легендарної серії продемонстрував трикратне зростання.

Керівництво Blizzard підтвердило - Diablo III для консолей знаходиться в розробці

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє портал Polygon, Blizzard підтвердила існування робочої версії Diablo III для консолей. За словами Роба Пардо, який очолює студію, навіть робочий білд виглядає "досить круто". Поки невідомо, для якої платформи розробляється консольна версія Diablo III. При цьому офіційний анонс версії гри для консолей Blizzard робити не поспішає. Роб Пардо заявив, що керівництво сподівається на успішну реалізацію даного проекту.

Геймери назвали трейлер The Phantom Pain зашифрованим анонсом MGS5

написав Владислав Мислінський

В анонсі проекту The Phantom Pain, який пройшов в рамках Spike VGA, геймери розгледіли прихований анонс 5 частини серіалу Metal Gear Solid. Перше, на що звернули увагу шанувальники серії - дата створення офіційного сайту студії Moby Dick,який  нібито розробляє The Phantom Pain. Він почав свою роботу лише минулого місяця.

Анонсована Dark Souls 2

написав Владислав Мислінський

На церемонії Spike VGA From Software було анонсовано продовження Dark Souls. Розробники вже представили перший трейлер гри. Повідомляється, що Dark Souls 2 отримає нового протагоніста і абсолютно нову сюжетну лінію. При цьому студія From Software пообіцяла - гра не втратить атмосферу і стиль оригіналу.

Оголошена дата релізу The Last of Us

написав Владислав Мислінський

Постапокаліптичний екшен The Last of Us з'явиться на прилавках магазинів навесні 2013 року. Дата релізу проекту, 7 травня цього року, повідомляється в свіжому трейлері, представленому розробниками на Spike VGA. Треба сказати, що про вихід гри навесні стало відомо кілька днів тому, після того, як Walmart надрукував карти передзамовлення з датою релізу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора