Різне

Uncategorised

Аналітики: вартість сервісу Twitter складає 11 млрд. доларів

написав Владислав Мислінський

За даними видання Forbes, фахівці інвестиційної компанії Greencrest Capital оцінили популярний сервіс Twitter в 11 млрд. Макс Вольф, аналітик інвестфонду, уточнив фактори, які вплинули на зростання вартості компанії. Нагадаємо, що влітку 2011 року ринкова вартість сервісу мікроблогів становила всього 8 млрд. доларів.

У минулому році інтернет-реклама принесла рекордні прибутки

написав Владислав Мислінський

За даними Interactive Advertising Bureau, реклама в глобальній мережі в минулому році продемонструвала серйозне зростання. Найбільше зростання було відзначено в третьому кварталі 2012 року. Прибуток від надання рекламних послуг в цей період досяг 9.3 млрд. доларів. Зростання склало 18% в порівнянні з третім кварталом 2011 року.

Користувачі Рунету все частіше використовують онлайн-сервіси для планування витрат

написав Владислав Мислінський

На думку експертів, за останні кілька років ставлення мешканців колишнього СРСР до планування домашнього бюджету в корені змінилося. Дослідження та опитування, проведені серед платоспроможної аудиторії Рунета, демонстраційні істотні зміни в підході до фінансового планування. Якщо раніше для обліку і планування фінансів використовувалися листок паперу і калькулятор, то тепер все частіше застосовуються різноманітні утиліти і програми для ведення обліку і планування витрат.

У мережі з'явилися відомості про дату релізу iPad 5

написав Владислав Мислінський

За даними інтернет-видання 9to5Mac, чергова версія планшетного ПК iPad буде представлена ​​навесні 2013 року. Видання посилається на популярний японський блог про пристрої Apple - Macotakara. У блозі повідомляється, що габарити нового планшета будуть трохи менші, ніж у iPad 4. Втім, 9to5Mac вважає, що ці очікування не виправдаються. Не виключено, що iPad 5 буде виконаний в стилі iPad mini, мініатюрного планшетного ПК з екраном діагоналлю 7.9-дюймів.Ця модель була представлена ​​23 жовтня минулого року.

Інформація сервісу Яндекс.Пробки транслюватиметься на Садовому кільці

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється в прес-релізі компанії Яндекс, в столиці Росії на Садовому кільці водії зможуть дізнаватися інформацію про завантаженість доріг з трьох екранів. На екрани, представлені компанією-оператором зовнішньої реклами IVM, виводиться інформація від сервісу Яндекс.Пробки. Вони розташовані близько найбільш великих перехресть Садового кільця: перехрестя з Великим Левшінським провулком, Барикадної і Нової Басманної вулицями. Водії можуть бачити дані про те, наскільки завантажені найближчі вулиці і загальна оцінка завантаженості доріг.

Samsung зробив крок назустріч Apple

написав Владислав Мислінський

За даними The Verge, корейська компанія Samsung планує відкликати свої клопотання про вилучення з продажу девайсів Apple, подані раніше в європейські суди. Нагадаємо, що дані клопотання були відправлені в суди Франції, Великобританії, Італії, Голландії та Німеччини. У них корейський виробник смартфонів і планшетів стверджує, що Apple незаконно використовує технології Samsung в області бездротової передачі даних.

Компанія Google представила сервіс відстеження переміщень Санта-Клауса

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється в блозі найбільшої пошукової компанії, новий сервіс дасть користувачам можливість переглядати маршрут саней Санта-Клауса в режимі real-time 24 грудня, в католицький Святвечір. Сервіс, що отримав назву Santa Tracker, повідомить, де саме знаходиться в даний момент Санта-Клаус, куди він попрямує далі і яка кількість подарунків уже вручена своїм адресатам. Для відображення знаходження Санта-Клауса використовуються карти Google.

Британці - найактивніші покупці в інтернеті

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється на офіційному сайті британського регулятора Ofcom, жителі Англії є найактивнішими онлайн-покупцями. Такі результати Ofcom, дослідивши 17 країн світу, в яких найсильніше розвинений сегмент інтернет-торгівлі. У середньому, британські покупці витрачають на покупки в мережі 1743 долара (1083 фунта) щорічно. Австралійці, що опинилися на другому місці, щорічно витрачають на покупки в мережі 842 фунта. Треба сказати, що британський регулятор пов'язує високу популярність онлайн-покупок з великим попитом і дуже широким розповсюдженням стільникових телефонів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора