Різне

Uncategorised

Твіттер зайнявся розвитком геотаргетинга

написав Третьосортний

Опрацьована система геотаргетинга, яка була представлена сервісом мікроблогів Твіттер, головним чином орієнтована на просувні акаунти, ну і звичайно ж, твіти. Це відбувається завдяки новим можливостям, так як маркетологи мають шанс підвищити точність будь-якої рекламної кампанії з більш детальним визначенням регіону, отже, вони стають ближче до цільової аудиторії.

Нові акценти інтернет-маркетингу

написав Третьосортний

Цього року система пошукового маркетингу піддалася значним змінам. Фактори, які вплинули на зміщення seo-акцентів, були виявлені в ході спеціального дослідження компанії Sempo.

Яндекс виправить помилки користувачів

написав Третьосортний

Відома компанія Яндекс заявила про старт нового проекту, який має намір підвищити грамотність користувачів. Проект, який отримав назвою «Працюємо над помилками», включає в себе найпоширеніші орфографічні помилки у користувачів пошукової машини.

Швидке зростання популярності HTTPS

написав Третьосортний

За останні кілька років число сайтів, які користуються захищеним протоколом передачі даних, збільшилося приблизно в три рази. Таке повідомлення на своїй сторінці Google+ розмістив співробітник компанії Ілля Григорик.

Яндекс злегка спіткнувся на початку листопада

написав Третьосортний

Популярний серед вебмайстрів сервіс, що носить назву Liveinternet, повідомляє, що Яндекс почав заключний місяць осені з невеликого падіння. За 10 днів листопада згаданої пошуковою системою оброблено близько 59 відсотків запитів користувачів.

Gmail: збір відгуків прямо в пошті

написав Третьосортний

У поштовому сервісі Gmail з'явився новий функціонал, який дає можливість кожному власникові бізнесу збирати відгуки про його товар або послугу. Збір цих відгуків здійснюється за допомогою спеціальної форми. На даний момент «гугловці» запустили цей функціонал тільки для англомовної версії поштового сервісу. Скористатися функціоналом можуть власники сайтів ресторанів, кінотеатрів, з продажу різних категорій продуктів і послуг роздрібної торгівлі.

AdWords видав посібник з ставками аукціонів

написав Третьосортний

Будь який сео-фахівець, користуючись сервісом Google AdWords, може проводити автоматизацію ставок і завдяки цьому робити ці ставки більш досконалими. Також завдяки цьому сервісу можна вдосконалювати ставки за менш короткий час.

У GoogleAdWords внесли зміни

написав Третьосортний

Листопад 2014 був відкритий кількома найбільшими пошуковими системами - «Яндексом» і Bing'ом - серйозними оновленнями. Зрозуміло, не залишився осторонь і Google, який до цих пір залишається законодавцем мод в пошуковому бізнесі. На початку цього місяця GoogleAdWords запропонував на суд користувачів відразу три серйозних оновлення.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора