Різне

Uncategorised

Відкрився фонд ALT Web Capital

написав Третьосортний

Новий фонд ALT Web Capital був сформований організацією ALT Web Groups, яка вже більше 10 років з успіхом функціонує на ринку інтернет-маркетингу. До складу проектів компанії входять сервіс реклами серед всіх соціальних мереж Social Trask, рейтинг компаній Seo «Хто просуває», система з автоматизації просування сайтів MegIndex і багато інших.

Експериментальний інструмент Google

написав Третьосортний

Для видалення нерелевантних посилань, здатних негативно вплинути на положення сайту в пошуковику, створена експериментальна підсистема Disavow.

mod_pagespeed тепер доступний всім!

написав Третьосортний

У веб - сервера Apache, після двох років нескінченних бета - тестувань і доробок, модуль mod_pagespeed нарешті відкритий кожному і знаходиться на даний момент у вільному доступі. Open-source - модуль, розроблений компанією Google, удвічі зрізає час завантаження сторінки, заощаджує ресурси сервера при відкритті картинок, CSS, JavaScript та ін.

Google вносить зміни в пошук

написав Третьосортний

За серпень-вересень Google внесено 65 змін у пошуку. Багато нововведень торкнулося алгоритмів Freshness, Panda, Графи знань. Подбали фахівці компанії також про поліпшення якості ранжирування сторінок, спростили Безпечний пошук.

Версія Firefox для сенсорних екранів

написав Третьосортний

Компанія Mozilla запропонувала бета-версію свого браузера, оптимізованого для роботи із сенсорними дисплеями. Програма розрахована на OC Windows 8 і підтримує також класичний режим роботи.

Мова програмування Google

написав Третьосортний

Експертами компанії Symantec було виявлено, що зловмисники при написанні шкідливих програм все частіше стали вдаватися до використання мови Go від Google, розробленого на початку 2007 року.

Відправляй повідомлення «зі своєї кишені»

написав Третьосортний

Однією з останніх новин Mail.ru було повідомлення про випуск програми своєї пошти до мобільників. Завдяки цьому додатку, bada 2.0 (операційна система) надає можливість користувачам різних смартфонів фірми Samsung, перевіряти пошту і, при бажанні, відправляти різні повідомлення «з кишені».

Twitter пропонує участь в опитуваннях

написав Третьосортний

Twitter з жовтня безпосередньо в сервісі відкриває можливість створення опитувань, в якості учасників яких будуть користувачі ресурсу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора