Цукерберга зламали

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1117

Компанія Facebook платить тим людям, які знайшли уразливості в їх соціальній мережі і детально розповіли, як на них натрапити. Таких випадків було безліч - люди виявляли проблеми, повідомляли про них за спеціальним адресою і отримували винагороду (грошове, природно, за весь час компанія виплатила близько декількох мільйонів доларів).

Але нещодавно стався випадок, який показує негативне ставлення Facebook до своїх користувачів. Один з них виявив баг, який дозволяв відправити повідомлення на стіну "лівого" користувача (його не потрібно було додавати в друзі, або "змушувати" вчинити будь-яку дію, тобто - це просто помилка програмістів). Про це він написав на спеціальний поштову адресу, однак йому відповіли, що це не "баг", а "фіча", в результаті чого він був змушений повідомити про це особисто засновнику Facebook - Марку, на його сторінці (стіні) було залишено докладне повідомлення про ситуацію.

У результаті цього користувача заблокували, а також не виплатили йому гроші за знайдену уразливість, якою він міг скористатися (або продати кому-небудь) в особистих цілях, хоч він цього і не став робити.

Цілком можливо, що після цього інциденту хакерські атаки на найбільшу у світі соціальну мережу почастішають і компанії доведеться витратити багато коштів для внутрішньої безпеки сайту, проте при сьогоднішніх заробітках, компанія навряд чи сильно постраждає.

Друзі сайту: якщо вам потрібна якісна заправка картриджей для вашого принетра, ви можете скористатись послугами компанії Рітал, яка вже більше 10 років на ринку та гарантує відмінну якість!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора