Цукерберг не буде продавати акції своєї соціальної мережі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1514

Марк Цукерберг, творець найбільшої в світі соціальної мережі, прийняв рішення не продавати належні йому акції компанії протягом найближчого року. Як заявляє авторитетне видання The Wall Street Journal, ця міра повинна стати моральною опорою для співробітників та акціонерів Facebook. Крім того, топ-менеджери Дональд Грехем і Марк Андресен заявили, що теж не будуть продавати акції, за виключення невеликого пакета, виручка від якого піде на сплату податкових зобов'язань.

Повідомляється, що менеджмент компанії також планує викупити акції співробітників на суму 1.9 млрд. доларів. Первинне розміщення цінних паперів Facebook на біржі пройшло в травні 2012 року. Деякий час котирування росли, але потім стався несподіваний обвал через - 3 дні після IPO акції коштували менше, ніж на момент розміщення. Нагадаємо, що 4 вересня котирування оновили мінімум, спустившись нижче позначки 18 доларів. Інвестори заявили, що у збитках винне керівництво Facebook, а також біржа Nasdaq і банки, які виступали в ролі організаторів розміщення.

Нагадаємо, що 18 травня був зафіксований збій роботі Nasdaq, під час якого трейдери не могли здійснювати торгові операції. Біржа заявила про готовність виплатити постраждалим компенсації, загальний розмір яких становить 62 млн. доларів. У той же час, найбільші світові фінансові організації відзначили, що сума явно не відповідає шкоді. Наприклад, відомо, що один лише швейцарський банк UBS зазнав збитків у розмірі 356 млн. доларів.

Друзі сайту: кінотеатри Полтави


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора