Цікаві додатки на Android

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 7127

Користувачем операційки від гугла я вже є майже 3 роки. Я ще пам’ятаю часи, коли люди скачували собі додаток компасу і дико раділи, що їх смартфон показує де північ, а де південь.

Зараз я напишу про деякі додатки, якими я користуюсь і вважаю, що вони є досить зручними.

Перша група додатків, яка буде цікава переважно юристам – це всілякі кодекси. Рекомендую додатки від розробника Olexandr Kotyuk – зручні і прості додатки з хорошим пошуковим функціоналом і без зайвих приколів.

Для тих, хто хоч зрідка цікавиться кіно, незамінним стане додаток КиноПоиск. Так, всі ми знаєм, що він російський, але українських добротних аналогів просто не існує. Чудова насправді програма, яка показує останні новини кіно, графік майбутніх прем’єр і список фільмів, які йдуть у кінотеатрах вашого міста. Недоліком є лише те, що вона зрідка вилітає, але це не псує загального враження.

Новинні додатки я завантажив після початку буремних подій в Україні і тепер вже заходжу в них щодня. Для початку це додатки Українська Правда та ТСН. При цьому додаток ТСН відносно недавно з’явився і є дуже зручним. Для англомовних колег можу порекомендувати додаток BBC – теж зручна програмка, завдяки якій я ще остаточно не забув англійську мову.

Нотатників я використовую два. Для повсякденних завдань у мене встановлений  Google Keep, а Evernote – для цікавих речей, які знаходжу в мережі. Обидві програми вилизані до досконалості і ніяких претензій до їхньої роботи я не маю.

Для диких піратів, які люблять отримувати платні додатки безплатно можу порекомендувати додаток 4pda. Ну не можу я ще поки повністю перейти на ліцензійне програмне забезпечення.

Хмарне сховище я використовую від Google і зветься воно Drive. Мобільна версія нормально справляється із своїми цілями.

Перекладач, який виручає мене на англійській теж гуглівський всім відомий translator. Хоча більше виручає Quick Translator, який є фірмовою програмою на всіх смартах від LG, але тільки обраним дано її використовувати Cool.

Якщо ви любите, як і я, постійно моніторити ціни на вживані авто-квартири-яхти і плакати ночами в подушку, бо нічого з цього ви найближчим часом не купите, тоді порекомендую програму Сландо.

Для любителів міняти шпалери на екрані щодня є хороша програма Преміум Шпалери HD – для планшета в самий раз, бо всі зображення у високому розширенні і є багато категорій.

Потренувати свою англійську, коли ніхто не бачить, можна розмовляючи з програмою Skyvi. Проте ще до справді штучних інтелектів таким програмам ще є куди рости.

Свої фотки я синхронізую з аккаунтом на Гугл+. Взагалі це хороша практика, бо на смартфоні-планшеті можна випадково стерти, чи хтось спеціально тобі зітре, а воно вже є в інтернеті на хмарці і в любий момент можна відновити.

З рідерів я використовую 3 програми. Це EBookDroid, Cool Reader та FBReader – всі додатки є хорошими і зручними, але мають свої особливості. Ви вже собі можете визначити що вам зручніше, але я б рекомендував тримати всі три програми про запас.

На телефоні я використовую офіційно куплений плеєр PowerAMP. Бо колись я перебирав різні плеєри і у всіх мене щось не влаштовувало, тому я спочатку попробував тріал PowerAMP, а коли я зрозумів, що програма задовольняє мої потреби – купив повну версію. Плеєр дуже зручний, має найбільший функціонал який тільки можна уявити для плеєрів і стабільно і швидко працює.

Для визначення музики використовую і Shazam і Sound Hound. Досі не зрозумів який з цих додатків краще працює, тому тримаю обидва.

Для великих інтернет-бізнесменів також можу порадити додаток My Webmoney для здійснення операцій з дуже віртуальними грошима. А для не дуже віртуальних грошей я використовую додаток Приват24.

Браузери я використовую в основному два – Хром і стандартний. Хром хороший тим, що він синхронізується з великим братом, але поганий тим, що на телефоні працює значно повільніше, ніж на планшеті. Стандартний браузер від корейців радує тим, що підтримує флеш і дозволяє робити скріншоти цілої веб-сторінки, що дуже корисно в підготовці до семінарів.

Поки це всі програми, про які я хотів розповісти. Якщо хтось знає зручні та корисні додатки – прошу поділитись у коментарях.

Коментарі   
akceptor
# akceptor 02.05.2014, 09:03
Якісь твої цікаві додатки зовсім не цікаві :)
Із того, що юзаю я: ціла екосистема від розробника Go Dev - лончер, смс-менеджер, дзвонилка, клавіатура, додаток погоди з "живими шпалерами". Майже все куплено легально (дещо є фрішної версії, дещо куплено чезез getjar)
Сам getjar, до речі, теж цікава аплікація. Корисна
Далі додаток moves і runkeeper. noom walk зараз тестую на собі :)
Для штрихкоді-барко дів OK Scan
Скарга
Третьосортний
# Третьосортний 02.05.2014, 13:38
Знаєш як то буває - думаєш як назвати статтю "мої додатки на андроїд" чи "цікаві додатки на андроїд". І розумієш, що якщо вибереш другий варіант, то є невеликий шанс зібрати трохи трафіку по цьому запиту :D
Забув сказати про лончери - на смарті стоїть стандартний від корейців, а на планшет поставив Nova. Дзвонилки і клави стандартні мене влаштовують, а віджет погоди у мене Palmary Weather Pro.
Ранкіпери всякі не юзаю, бо велосипеда немає і не бігаю :sad:
Скарга
akceptor
# akceptor 02.05.2014, 21:08
Таскменеджери? Системинйи софт всякий типу менеджерів автозапуску? Файлові менеджери?
Скарга
Третьосортний
# Третьосортний 02.05.2014, 21:14
Ну на планшеті мені таскменеджерів точно не треба - 2 гіга оперативки дають про себе знати.
А на смарті я загалом користуюсь стандартним очисником оперативи.
Файлові менеджери теж стандартні від корейців - функціоналом я задоволений. На своєму першому смарті я встановлював рут і бавився з автозапуском, а тепер мені вже тупо лінь через то паритись. Так, смарт працює не так блискавично як планшет, але я на ньому то і не роблю нічого серйознішого за дзвінки і морський бій вряди-годи :-)
Скарга

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора