Цифрові версії газет в США будуть доступні на платній основі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1675

Все частіше можна почути думку експертів про те, що починається новий період в історії газет в США. Тепер читачам навіть в мережі інтернет доведеться платити за новини. Якщо зовсім недавно будь-яку газету можна було безкоштовно прочитати на сайті, то тепер доступ стане платним. Причому, ця стратегія вже реалізована майже на 25% - в 300 з 1350 існуючих в США виданнях. Тепер на більшості сайтів газет користувачі повинні оплачувати інформацію.

Деякі зберігають безкоштовний доступ лише до конкретних публікацій, інші дозволяють безкоштовне відвідування тільки певної кількості сторінок. Днями відбудеться щорічна конференція Газетної асоціації США, де питання pay walls - платного доступу до газетних видань - стануть однією з центральних тем для обговорення. Приклад багатьох ЗМІ показує, що введення платного доступу не робить серйозного впливу на кількість читачів, - американці готові платити за новини. Наприклад, газета з Міннеаполіса тиражем в 300 000 екземплярів Star Tribune встановила в листопаді 2011 року плату в розмірі 1,99 долара на тиждень за доступ до свого сайту. Після цього кількість передплатників тільки тимчасово зменшилося на 15%, а незабаром повернулося до первинних показників і до цих пір зберігається на рівні 20 000.

Практика надання вільного доступу до матеріалів газет в мережі інтернет себе не виправдала. Вона привела до падіння тиражів, але не привернула достатньо нових рекламодавців, щоб окупити втрати, як на це розраховували ЗМІ. Саме тому обрана стратегія введення плати за доступ до цифрових версій газет.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора