ЦЕРН і Яндекс зміцнили свої взаємини

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 916

Партнерські взаємини між організацією ЦЕРН міжнародного рівня, а також Російською компанією Яндекс вийшли на новий рівень. Цю інформацію повідомила російська сторона. Зокрема було оголошено про те, що Яндекс надасть європейським вченим з Центру обчислювальних ресурсів і ядерних досліджень обробку даних.

Цікавим також є той факт, що компанія Яндекс отримала першою серед собі подібних статус членства ЦЕРН. Це можна вважати величезним досягненням для вітчизняної організації. Вже відомо, що партнерство і для ЦЕРН має позитивні моменти. Слід зазначити, що вже був запущений Матрикснет, який буде виконувати аналіз розпаду мезонів. Але це не є єдиним застосуванням технології. Будуть також вивчені і багато інших фізичні процеси.

Матрикснет стане відмінним помічником в обробці та зберіганні об'ємних даних. Також будуть завжди в увазі екстремально рідкісні події. Це спростить роботу вчених значним чином. На сьогоднішній день співробітники Яндекс ведуть наполегливу роботу по створенню особливого сервісу. Він дозволить вченим з ЦЕРН працювати з Матрикснет без сторонньої допомоги.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора