ТОП-5 корморізок в Україні: виробники, характеристики

  • Переглядів: 556

За допомогою подрібнювачів корми готують так, щоб вони краще засвоювалися тваринами. За допомогою корморізок і дробарок переробляють злаки, кукурудзу, солому, коренеплоди і овочі.

Зернодробарка Млинок електрична 1,75 кВт

Ми поспілкувалися з менеджером інтернет-магазину Cropper і з'ясували, які корморізки вважаються кращими. Посилання на каталог кормоподрібнювачів https://cropper.com.ua/ua/kormorezki/

Перед вами Топ-5 моделей, які найчастіше купують українські фермери.

Зернодробилка Урожай-М Максі

Дробарка Урожай-М оснащена молотковим механізмом, який може використовуватися для подрібнення зерна і цілих качанів кукурудзи. Продуктивність сягає 250 кг за годину роботи.

Зернодробилка Урожай-М Максі

Потужність двигуна 2,1 кВт. Це середній показник, який вважається оптимальним для домашнього господарства. Коштує Урожай-М в комплектації Максі 3500 гривень.

Коренерізка ЛАН-5

Устаткування серії ЛАН випускається компанією СОВЄК (Вінниця). Однією з найпопулярніших моделей в лінійці є ЛАН-5. Це коренерізка, яка може працювати з соковитими плодами (картопля, опалі фрукти, гарбуз, буряк). Використовується переважно птахівниками.

Коренерізка ЛАН-5

Ціна ЛАН-5 становить 3300-3700 гривень в залежності від продавця.

Зернодробарка Master Kraft IZKB-4000

Імпортна дробарка Майстер Крафт оснащена двигуном 3000 Вт. При цьому модель є однією з найпродуктивніших на ринку України. За годину вона може перемолоти до 400 кг очищеної кукурудзи або злаків.

Зернодробарка Master Kraft IZKB-4000

Недоліком є те, що вона може працювати тільки з розсипчастим кормом. Вартість IZKB-4000 4150 грн.

Корморізка Елікор-1

Подрібнювач може працювати з кормами різного типу. Може використовуватися для переробки сіна, соломи, стебел кукурудзи, зерна, кукурудзяних качанів. Продуктивність невисока, оскільки дана модель призначена для невеликих присадибних господарств. Ціна модель Елікор-1 2600 гривень.

Корморізка Елікор-1

Основний матеріал (камера, лоток для сіна) – пофарбована сталь. Ріжучий механізм із загартованої сталі. Бункер для завантаження розсипчастої сировини пластиковий.

Дробарка для зерна і качанів кукурудзи ДКЗ 4000

Білоруська (виробник Мінськ Електро) зернодробарка для побутового використання. Має продуктивність 300-400 кг корму на годину. Корпус повністю сталевий, бункер для завантаження розміщено в верхній частині робочої камери. Вартість дробарки ДКЗ-4000 4500 гривень.

Дробарка для зерна і качанів кукурудзи ДКЗ 4000

В інтернет-магазині Cropper можна купити кормоподрібнювач для зерна, соковитої і сухої трави, овочів, фруктів. У каталозі представлено більше 50 моделей корморізок від виробників Млинок, Sovek, РКС Пром, Vergis, Master Kraft, Ґазда, Minsk Electro, Елікор, Модуль-М, Автон.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора