Світлодіодні прожектори: переходьте в економний режим

  • Переглядів: 928

Багато що з вже експлуатується стало застарілим, тому доцільно використовувати більш сучасне. Ця тенденція торкнулася в нашій країні практично всі області діяльності, не виключенням стало і банальне освітлення - світлодіодні прожектори відкривають нове бачення даного питання.

Светодиодный прожектор - це спеціальний прилад, який використовується в побуті або промисловості для освітлення різних об'єктів. У порівнянні з застарілими ліхтарями, сучасні прожектори не тільки мають більш естетичний вигляд, але і більш економічні в споживанні електроенергії, що допоможе зберегти ваші кошти.

Принцип будови світлодіодних прожекторів

Влаштовані вони дуже просто. Основними складовими є: світлодіод, драйвер, лінза і відбивач. Останні два елементи є допоміжними, в їх функції входить створення необхідного кута світлового потоку і яскравість освітлення. Також тип відбивача впливає на що формується промінь і охоплювану територію освітлення. Драйвер захищає світлодіод від перевантажень і регулює подачу струму. Залежно від місця розташування приладу необхідно завбачливо вибрати матеріал корпусу, який зможе гідно захистити його від впливу зовнішніх факторів: алюмінієвий, пластиковий або спеціальний.

Якщо все-таки не полишає сумнів купити світлодіодний прожектор на сайті http://ekt.kz/catalog/promyshlennoe-osveschenie або класичне джерело освітлення, то варто ще раз розглянути переваги першого:

  • 1. Робота в безпечному режимі;
  • 2. Можливість використання світлодіодів різних кольорів;
  • 3. Безвідмовна робота до 50 000 годин;
  • 4. Мінімальна тепловиділення;
  • 5. Прекрасна стійкість до різних механічних впливів, вібрації, температури, вологи і т.д .;
  • 6. Високі показники економії.

Говорячи більш конкретно про область застосування світлодіодних прожекторів, то необхідно уточнити, що їх інтенсивно встановлюють для освітлення будівель, вулиць, гаражів, будь-яких великих просторів, рекламних щитів, пам'ятників, вітрин магазинів, доріг. Датчик руху, вбудований в деякі моделі, позбавить вас від неспокою і створить більш сприятливу атмосферу в темний час.

Ціна на світлодіодні прожектори, в першу чергу, залежить від їх потужності, тому перед тим як купити прожектор потрібно точно визначити його цільове призначення.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора