Суперплеер від компанії Apple

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1227

Для того щоб улюблена музика завжди була поруч і супроводжувала в будь-якому місці, найкраще скористатися зручним і сучасним плеєром. У наш час подібних пристроїв дуже багато, найсучаснішими вважаються ті, що використовують вбудовану пам'ять і дуже компактні.

Вдалим прикладом може бути Apple iPod Touch плеєр 8gb, який за своїм дизайном наближений до смартфону тієї ж марки, тільки не здійснює дзвінків. Екран пристрою просто перевершив всі очікування, прекрасне зображення і звук повністю виправдовує його вартість.

Дизайн плеєра відображає дух американської компанії і як завжди наділений прекрасним дизайном. Не можна не загострити увагу на тому, що даний пристрій володіє операційною системою iOS 4. При бажанні цей плеєр може стати чим завгодно, все залежатиме від того, які програми на нього встановить користувач. Головна відмінність даного пристрою від КПК або смартфона - відсутність GSM-модуля.

На радість користувачам плеєр компанії Apple здатний підтримувати всі поширені формати медіафайлів, а точніше аудіо- та відеоконтент. Якщо величезний перелік файлів не влаштує власника, можна додатково встановити відповідне обладнання і насолоджуватися альтернативними варіантами. Також можна перетворити плеєр в ігрову консоль, яка буде зберігати в собі всі улюблені ігри.

Для роботи даний пристрій теж прекрасно підходить, оскільки володіє бізнес-щоденником з підтримкою всіх важливих електронних документів. Пам'яті цілком вистачить для того, щоб зберегти всі бажані файли і ні в чому себе не обмежувати.

Візуально плеєр наділений металевою поверхнею з одного боку і прекрасним 3,5-дюймовим екраном з іншого боку. Відмінне дозвіл і якість екрану нічим не відрізняється від популярного смартфона однойменної марки.

Яскраві живі кольори і невимовна глибина зображення, а також підтримка multitouch-натискань повністю відповідає провідному на сьогоднішній день влаштуванню такого плану. Щоб плеєр відгукнувся на запит власника, досить легкого дотику, а все інше покладе на себе потужний процесор і графічний прискорювач.

Вам може знадобитися якісний та швидкий ремонт смартфонов в киеве, який ви можете замовити за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора