Створення дизайну кафе, ресторану або бару з використанням мобільних стендів

  • Переглядів: 585

Розробка дизайну і створення інтер'єру з використанням мобільних стендів включає п'ять етапів.

1 етап. Вибір концепції використання мобільних стендів hostess stand for restaurant - з урахуванням місцезнаходження, особливості кухні, спеціалізації, побажання власників.

2 етап. Безпосередня розробка дизайну, проектування. Дизайн проект ресторану (а також бару і кафе) повинен бути максимально опрацьований - з інтеграцією мобільних стендів. З урахуванням розвитку технологій просту візуалізацію все частіше просять замінити на формат 3D.

3 етап. Підбір мобільних стендів, що підходять під затверджене оформлення кафе і оформлення барів.

4 етап. Розробка дизайну фасаду будівлі - з урахуванням загальної концепції. Іноді можливо (і доречно) використовувати і прилеглу до закладу територію. Мобільні стенди тут виступлять як інформаційні та іміджеві складові.

5 етап. Авторський контроль і консультації. При необхідності - уточнення і внесення необхідних змін. Фіксація на фото вже виконаних робіт.

Що важливо при розробці дизайну кафе, ресторану, бару

  • - Вибір видів, розмірів і колірної палітри стендів;
  • - Обробка стін. Дизайн ресторанів на увазі використання різних видів мобільних стендів. Вибір величезний, все залежить від концепту і бюджету;
  • - Освітлення. Воно може бути яскравим йди приглушеним. В ідеалі, освітлення повинно «посилювати» концепцію закладу, і підкреслювати переваги мобільних стендів;
  • - Розподіл стендів по простору приміщення.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора