Стратегії торгівлі на ведмежому ринку

  • Переглядів: 88


Криптовалюта в році, що минає, демонструє стійкий тренд на падіння, коли він закінчиться і розвернеться в протилежному напрямку - невідомо, тому слід віддати перевагу системам для торгівлі на ведмежому ринку.

Це складніше для класичних інвестицій, оскільки вони більше передбачають зростання активу, в який ви вкладаєтеся. Але ось з трейдингом трохи інакше - крім того, цей процес можна й автоматизувати. Наприклад – створити роботів. Створений компанією TradeSanta crypto trading bot допомагає торгувати різними криптовалютами (біткоїн, етеріум та інші) як на ринку, який росте, так і на спадаючому.


Як торгувати на ведмежому ринку?


Вся різноманітність стратегій і систем, що тут застосовуються, зводиться до двох речей - або це розворот, або ж продовження падіння. Якщо ви хочете зловити розворот, не завжди вдасться побачити його одразу – часто, особливо за часів затяжних трендів, доводиться чекати.

Найчастіше реалізується інший сценарій - на невеликий відкат та продовження руху. Це відбувається так: дві-три японські свічки на графіку рухаються в протилежному основному тренді напрямку, потім він відновлюється. Трейдер при цьому може увійти до угоди на першій або другій свічці, що відповідає напрямку тенденції. Найкраще, як показує досвід, входити на початку або наприкінці другої свічки або на початку третьої. Так ви переконуєтеся, що рух справді відновився.


Чому слід користуватися роботами для торгівлі?


Ось чому автоматичні системи кращі, ніж ручна торгівля:
  • вони працюють незалежно від ваших рішень, суворо за системою – людський фактор зведений до мінімуму;
  • не треба постійно знаходитися біля монітора - робот працює в будь-який час, коли включений комп'ютер;
  • ставити їх можна на будь-яку криптобіржу;
  • файли з інструкціями з налаштування зазвичай знаходяться в комплекті з самими роботами.
Це робить торгових радників (яких ще називають ботами) простими та зрозумілими для користувачів. Наприклад, crypto bot TradeSanta, призначений для операцій із криптовалютами, зрозумілий користувачам інтуїтивно. А для того, щоб ви переконалися у його працездатності, він має тестовий період.

Придбавши робота, залишається тільки зробити кілька потрібних налаштувань - і він зможе торгувати самостійно за тією системою, яка для вас найкраща. А ви отримуватимете пасивний дохід від зміни курсу криптовалют.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора