Стільниці зі штучного каменю. Чим вони кращі за інші

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1092

Для кожної господині дуже важливо мати практичну, зручну і одночасно красиву кухню. Серед основних складових красивою кухні можна назвати хорошу стільницю. Який би краси не був ваш кухонний гарнітур, якщо вибрати невідповідну стільницю, приготування їжі на такій кухні дуже швидко перестане вас радувати.

В середині 90-х років були популярні стільниці із пластику, які в той час виступали в ролі неймовірною розкоші. Сьогодні ж багато хто може дозволити собі установку стільниць з граніту, мармуру, кальциту, однак віддають перевагу штучному каменю. І на це є свої причини.

Штучний камінь являє собою композитний матеріал, до складу якого входять полімерні смоли, кам'яна або мінеральна крихта, барвники, що визначають колір каменю. Момент винаходу такого матеріалу доводиться на 60-і рр. минулого століття, проте до цих пір він підкорює все більше споживачів.

Завдяки своїм якісним характеристикам штучний камінь здатний підійди для будь-яких цілей. З нього можна виготовити столешницы из искусственного камня для кухні та бару, підвіконня, бортики в басейн і навіть ступені для сходів. Штучний камінь дозволяє виробляти гарні кухонні раковини, що не відрізняються за зовнішнім виглядом від натурального каменю.

Переваги, якими володіє штучний камінь, складно переоцінити. Перш за все, це краса - велика кількість фактурних і колірних рішень дозволяє штучному каменю ні в чому не відставати від натурального, а часом і перевершувати його.

Відсутність швів і пластичність - за технологією виробництва інгредієнти штучного каменю змішуються і нагріваються, після чого йому можна надати абсолютно будь-яку форму. Якщо мова йде про стільниці, то вона буде з мінімальною кількістю швів, навіть якщо буде включати в себе интегрированные мойки.

Невелика вага - на відміну від натурального матеріалу, у штучного вага набагато легше, що дозволяє знизити навантаження на опорні меблеві конструкції, а також полегшити процес доставки і установки.

Гігієнічність - відсутність пір в структурі каменю запобігає вбирання в матеріал рідини, бактерій і запаху.

Штучний камінь термостійкий, йому не страшні температури аж до 180 градусів.

Ще один важливий фактор - доступна вартість такого матеріалу. На відміну від натурального каменю, штучний обійдеться вам в два рази дешевше, при цьому ви отримаєте стільницю, яка не поступається за зовнішнім виглядом натурального матеріалу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора