Способи ставок на настільний теніс

  • Переглядів: 258Настільний теніс сьогодні є найдинамічнішим, найшвидшим, а також зручним для любителів ставок видом спорту. Багато букмекерських контор працюють з режимом Live, тому що довжина сета зазвичай не перевищує 10 хвилин, а вся гра в середньому триває 40. Ставити на настільний теніс у лайві та вигравати трохи легше, ніж у більш популярних спортивних дисциплінах, де існує більше змінних. 


Як ставити на настільний теніс у лайві та вигравати?


Крім базових знань про правила, потрібно проаналізувати можливості учасників змагання, сильні та слабкі сторони кожного. Події в настільному тенісі швидко розгортаються. Необхідно мати розвинену уважність, щоб добре встигати реагувати на те, що відбувається. Початківцям необхідно читати про стратегії, а також дивитися відео досвідчених беторів, які займаються прогнозами ставок на теніс. Важливо пам'ятати, що безпрограшних варіантів немає, інакше букмекери втратили б доходу. Якщо вас цікавить, яка стратегия ставок на настольный теннис найкраще підійде вам, то радимо прочитати дану публікацію.

Що потрібно враховувати, роблячи прогнози?


Ставити на настільний теніс у лайві та вигравати допомагає правильне прогнозування результату матчу. Слід виділити кілька факторів:
  1. Рейтинг учасників. Положення тенісиста у турнірній сітці, співвідношення виграних, програних матчів, рівень ліги – ця інформація допоможе зробити вірний прогноз та навчитися правильно ставити на настільний теніс.
  2. Кількість перемог проти певного супротивника.
  3. Життєву ситуацію. Перегляньте останні новини про події з життя тенісиста, його інтерв'ю. Якщо ЗМІ говорять про якийсь скандал, то ймовірно, результат гри погіршиться.
  4. Форму. Якщо гравець нещодавно отримав травму або провів забагато матчів, у майбутній зустрічі може зіграти роль втома, недостатня рухливість. Хорошої гри у такому разі теж чекати не варто. Також спортсмен, для якого матч є домашнім, отримує певну перевагу.

Правильним буде робити ставки на настільний теніс, коли враховано всі перераховані вище змінні.


Стратегії Live-ставок для настільного тенісу


Ставити правильно на теніс допомагає проходження однієї з основних стратегій. Протягом матчу завжди з'являються нові та змінюються старі коефіцієнти, і завдання бетора – розібратися в них, оцінити силу гравців та на підставі аналізу вибрати найбільш підходящу.


Тотал менше і більше


Тотал називається ставка на результативність. Прогнозується, що менше або більше певного значення буде набрано в партії. Стандартними є значення від 175 до 195. Тотал більше варто вибирати, коли спортсмени грають на рівних. Тотал менше використовують у випадках, коли один із гравців явно перевершує іншого.

При ставці варто звертати увагу на кількість партій - чи грає матч до 3 або 4 перемог у сеті, тому що для обох випадків числа тоталів будуть різними.


Ставки на рахунок


Ставлять на настільний теніс у лайві і виграють із цією тактикою тоді, коли фаворит явно сильніший за суперника.

Стратегія ставок на рахунок:
  • якщо матч грає до трьох перемог, то ставити потрібно на перемогу лідера спочатку на 3-0, потім на 3-1;
  • у разі гри до чотирьох перемог ставиться тричі за принципом 4-1, 4-0, 4-2.

Щоб ставка зіграла, потрібно вкладати ті самі суми.


Вибір лідера


Дана стратегія пропонує поставити на фаворита. Як тільки він зазнає поразки з рахунком 0-1 або 1-2, коефіцієнти зазвичай підвищуються і бетори ставлять на аутсайдера. Важливо, щоб значення варіювалися в межах 1,3-1,4.


Ставки на фори у настільному тенісі


Ставка на фори — один із найпростіших і найпридатніших для новачків способів навчитися ставити на теніс у лайві та вигравати.
Фора — це вид парі, суть якої полягає в тому, що один із гравців виграє у партії чи матчі з урахуванням доматчевої переваги чи відставання у кілька очок чи партій.

Проводять аналіз учасників, і якщо з'ясовується, що один із них набагато сильніший, то, швидше за все, гра закінчиться після трьох партій. Тоді лідер з великою ймовірністю переможе у всіх їх з перевагою в два або більше пункти і проб'є фору. Показник розраховується окремо для матчу та партії.


Вилки у настільному тенісі


Цей спосіб полягає у знаходженні максимально високих коефіцієнтів та ставці однакової кількості грошей на два взаємовиключні результати для отримання гарантованого прибутку. Ставки не виготовляються в одного букмекера. Формула для розрахунку прибутку виглядає так: 1/(коефіцієнт 1) + 1/(коефіцієнт 2).

Якщо значення виходить менше 1, то вилка знайдена. Із нею можна грати.


Як ставити наздоганяння?


Наздоганяння — стратегія збільшення обсягу поставленого банку після кожного програшу. Коли бетор виграє, повертається до попереднього значення. Зазвичай наздоганяють на відрізку в гейм, орієнтуючись на вмінні гравця подавати кульку.

Важливо розуміти, коли потрібно зніматися з гри, а тому не всі, хто вміє ставити правильно на теніс, використовують цей спосіб через непередбачуваність результату та часту втрату банку.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора