Соцмережу «ВКонтакте» доповнять стікерами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2308

За словами прес -секретаря популярного соціального сервісу «ВКонтакте » Георгія Лобушкіна , в соцмережі планується впровадження наборів стікерів. В якості головного героя стікерів обраний песик , зображуваний раніше на емблемах як символ соціальної мережі. Логотип на кожному з стікерів буде носити різні емоційні відтінки.

Не виключено , що з'являться стікери з зображенням рудого кота , а також овочів і фруктів. Шанувальники соціальної мережі «ВКонтакте » отримають можливість користуватися безліччю нових картинок - очікується , що їх буде не менше півтора сотень. Стікери будуть доступні в групових чатах і меседжі , що відправляються особисто.

Першочергово стікерами поповниться веб- версія « ВКонтакте» , а також мобільний софт для ОС Android. Про час появи стікерів в програмі для iOS в даний час невідомо.

У соцмережі почне діяти призначена для людей творчості платформа , в рамках якої художники зможуть презентувати авторські набори стікерів.

Лобушкін розповів , що появи стікерів в соцмережі слід очікувати вже в найближчому майбутньому. Зображення згруповані в чотири колекції , при цьому 2 набору будуть безкоштовними , за користування зображеннями з 2 інших груп доведеться платити. За відомостями авторитетних джерел , платні стікери оцінюються в 66 рублів за одиницю .

Згідно з задумом керівників соціальнойх мережі , нововведення зможе привернути увагу безлічі користувачів соціальної мережі. За словами Дмитра Сергєєва , виконуючого директора соціального сервісу «ВКонтакте» , число власників акаунтів в соцмережі , які купують стікери , поступово вирівняється з кількістю користувачів платної послуги «Подарунки ».

Нагадаємо , смайлики ( стандартний набір Emoji ) в соціальній мережі були введені в серпні 2012 -го . Павло Дуров повідав , що піти на впровадження смайлів в компанії вирішили з метою врегулювання « комунікаційного розриву ».

Друзі сайту: на сайті http://agrozakaz.com.ua ви можете зробити замовлення на якісні деталі до тракторів New Holland.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора