Соцмережі втрачають популярність через велику кількість реклами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1019

alt

Проведені останнім часом соціологами опитування свідчать про зниження інтересу шанувальників соціальних мереж до спілкування в згаданих сервісах. У ході дослідження щодо теми «Соціальні медіа 2014» аналітики з компанії YouGov помітили тенденцію до падіння популярності соцмереж.

 

У проекті взяли участь 2217 респондентів, які є активними користувачами Всесвітньої павутини. Більше половини учасників дослідження (порядку 55%) втратили інтерес до листування за допомогою своїх облікових записів в соціальних мережах. 26% учасників опитування позбулися акаунтів, побажавши надалі захистити своє особисте життя від мережі і не робити її надбанням Інтернету. 21% респондентів втомилися від настирливих рекламних меседжів в соціальних мережах.

Протягом останнього року від користування соцмережею Twitter відмовилася 1/10 частина дорослих володарів облікових записів, Facebook покинули близько 9% "юзерів". Фахівці YouGov ще в минулому місяці на підставі опитування щодо реклами у соцмережах передбачали ймовірний відхід користувачів.

Тоді більше половини опитаних (всього в дослідженні взяли участь 100 осіб) заявили про недовіру рекламних пропозиціях в соціальних проектах. За словами Джеймса Мак-Коя, керівника дослідницького центру YouGov, представники інтернет-бізнесу занадто захопилися наповненням соцмереж рекламою, і ця тенденція дала зворотний результат. У той же час діти та підлітки (користувачі 8 - 15 років) так само активно комунікують в соціальних мережах.

Незважаючи на скорочення аудиторії, соцмережа Facebook зберігає за собою звання найбільш відвідуваного проекту, яким активно користуються близько 86% власників облікових записів. Аналогічний показник в YouTube становить 46%, «бронза» закріпилася за Twitter з підсумком в 32%. Регулярними відвідувачами сторінок в Instagram і Pinterest є відповідно 9 і 6% аудиторії зазначених соцмереж, популярність їх останнім часом зростає.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора