Соціальний пошук від Facebook

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1102

Анонсований в штаб-квартирі холдингу Facebook творцем даної соціальної мережі Марком Цукербергом оновлений тип пошуку піднімає на новий виток і без того не припиняє конкуренцію між Google & Facebook. Поряд з цим соціальний пошук Graph Search надає для Facebook цілу лінію нових можливостей по вилученню доходу.

Друзі сайту: на сторінці http://ot.net.ua/ru/catalog/c-envelopes/ ви можете купити якісні та різноманітні конверти за доступними цінами!

За словами анонсувала Graph Search засновника компанії, нині в Facebook, крім стрічки і хроніки, з'явився ще один метод отримання відомостей - соціальний пошук. Даний пошук дозволить отримати будь-які відомості згідно введеному запиту.

Так, соціальний пошук різниться від звичайного веб-пошуку, оскільки відображає відомості, які постійно в веб-пошуку не проникають (так сказати особисті дані), зберігаючи паралельно норми конфіденційності: в нову пошукову систему від Facebbok потрапляють тільки ті дані, які відкриті для перегляду на веб-сторінках соціальної мережі. Цей пошук надає не посилання на відповіді, а самі відповіді на запит.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора