Соціальний пошук Wonder від Яндекс

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1001

На цьому тижні Яндекс, для аудиторії користувачів iOS, представив новий соціальний пошук під назвами Wonder. Інформація про його вихід заздалегідь з'явилася на англомовному блозі компанії.

Друзі сайту: в інтернет-магазині kressmarket.com.ua ви можете підібрати для себе якісні та надійні електроінструменти, генератори та садову техніку за доступними цінами!

Пошуковий алгоритм побудований на інформації користувачів в соціальних мережах Facebook, Foursquare, Instagram і Twitter. За допомогою Wonder можна дізнатися, де бувають ваші друзі, почитати відгуки в Facebook або Twitter про той чи інший заклад, побачити фото, які вони там зробили за допомогою Instagram або навіть дізнатися хто просто лайкнув або підписався на сторінку закладу або організації.

Розробниками нового пошукача, для зручності користування додатком, були ще інтегровані найбільш популярні сервіси серед аудиторії iOS - iTunes і Last.fm. До того ж Wonder має функцію голосового пошуку, а також технологію перетворення мови в текст.

Також варто зауважити, що якість роботи нового пошуку залежить від часу його роботи, тому що на сканування та аналіз даних ваших друзів в чотирьох різних соціальних мережах йде повільно. Тобто, чим більше ви користуєтеся даними додаткам, тим дані, які він буде видавати, будуть не тільки охоплювати велику аудиторію ваших друзів у соцмережах, але й будуть точніше.

Представники компанії не заперечують, що новий пошуковик знаходиться в бета-версії і поки що здатний працювати лише з місцями, музикою та новинами, але в майбутньому додаток чекає розширення функціоналу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора