Соціальні мережі: люди охочіше діляться хорошими новинами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1500

Останнім часом ЗМІ виносять на перші шпальти різні неприємні новини, а гарні новини залишаються на другому плані. Однак вчені провели унікальне дослідження, результати якого змушують сумніватися в правильності цього підходу.

Психологи і нейробіологи провели тести, які показали, що хороші новини краще сприймаються в Інтернеті, ніж погані. "ЗМІ просто вибирають новини що б заманити увагу аудиторії, але їм не важливо, що вона відчуває. А коли люди просто діляться новиною з друзями в соцмережах, вони підносять це позитивно, тому що враховують реакцію своїх знайомих", повідомив доктор Джон Бергер, який керував дослідженням. Дослідження мозку показало, що зараз суспільство приділяє багато уваги тому, як новина буде сприйнята тим, кому вони хочуть її повідомити.

Чим більше коло спілкування людини в Мережі, тим вірогідніше він буде публікувати і повідомляти хороші новини. Хоча чи дійсно чудові новини допомагають відчувати себе щасливим? Безліч тестів довели що соціальні мережі, в результаті їх частого використання, можуть викликати навіть депресію.

Друзі сайту: вас може зацікавити швидке та якісне отримання будівельної ліцензії за доступними цінами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора