Sony і Panasonic будуть розвивати оптичні диски

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1648

У Японії, всесвітньо відомі компанії з виробництва техніки Sony і Panasonic, заявили про те, що вони починають спільну роботу над проектом, завдання якого полягає у створенні оптичних дисків з наявним в їхньому розпорядженні об'ємом пам'яті в 300 гігабайт. Цей проект розрахований до 2015 року. Дана розробка має спрямованість на IT-індустрію, як засобу для довгострокового зберігання важливих корпораціонний даних. Так само в список користувачів таких девайсів вписують і власників кіноіндустрії, відео сфери або володарів організацій хмарних дисків.

Компанії впевнені у популярності таких дисків, так як ці пристрої вже увійшли в історію як надійні носії інформації, проте розробники заявляють, що ці моделі будуть надійніше, оскільки вони стійкі до пилу, високим або низьким температурам, а так само до вологи. Так само серед плюсів варто підкреслити, те, що дана розробка може працювати з багатьма форматами файлів, що забезпечує вільну роботу з будь-якою інформацією. Відомо так само, що Blu-Ray диски, які мають у своєму розпорядженні всього 50 Гб пам'яті, так само користуються популярністю і не мають конкуренції, поки ...

Сучасна ігрова індустрія, вже мітить на те, що високо об'ємні диски будуть в ходу в недалекому майбутньому, а телебачення в форматі 4К, тягне за собою збільшення контенту, на який 50 Гб, так само може не вистачити. Однак так само в планах на 2015 рік, у разі вдалого розвитку проекту, очікуються так само диски з місткістю в 1,5 терабайта пам'яті.

Друзі сайту: якщо вас цікавлять якісні наборы инструментов, тоді ви легко та швидко можете підібрати собі набір за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора