Софтверний гігант побоюється витоку даних про консолі нового покоління

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1503

Microsoft убезпечить себе від витоків інформації про нову ігрову консоль Xbox 720. За даними Geekwire, співробітники компанії, що працюють в редмондському кампусі, отримали офіційні повідомлення про зміну правил безпеки. Відтепер, повідомляє портал, доступ в 4 приміщення, де, по всій видимості, і ведеться робота над консоллю нового покоління, буде відкритий лише для працюючих там співробітників.

Всі інші співробітники компанії, а також відвідувачі компанії можуть відвідати закриті приміщення лише після реєстрації на спеціальній веб-сторінці. До того ж, під час візиту до «секретного» приміщення всіх відвідувачів буде супроводжувати співробітник компанії. Варто відзначити, що раніше в кампусі в Редмонді відвідувачі могли пройти в будь-яке приміщення. Цікаво, що офіційного підтвердження або спростування цієї інформації від Microsoft поки не надходило. Офіційного анонса Microsoft Xbox компанія поки не проводила.

Крім того, представники корпорації не коментують чутки і припущення щодо цього продукту. Тим часом, аналітики з певною часткою ймовірності називають дату виходу консолі - кінець 2013 року. Нагадаємо, що раніше ЗМІ вже не раз озвучували чутки про прийдешній реліз, але всякий раз вони не знаходили підтвердження.

Друзі сайту: все для фотошоп


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора