Софтверний гігант Microsoft запустив власний музичний сервіс

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1559

Як повідомляється в офіційному прес-релізі, компанія представила новий сервіс під назвою Xbox Music. Незважаючи на назву, використовувати функціонал сервісу зможуть не тільки власники ігрових консолей Xbox 360, але і власники ПК і планшетних пристроїв під управлінням Windows 8, а також власники смартфонів з Windows Phone 8.

Цікаво, що попередню версію операційної системи сервіс не підтримує. На сьогоднішній день Xbox Music містить понад 30 млн. треків. Microsoft пропонує три моделі використання музичних композицій - прослуховування треків безкоштовно (з рекламою), а також передплата на місяць або на рік, і інтернет-магазин. У магазині будуть доступні музичні треки без захисту, з бітрейтом 256 Kb. Після оплати треку його можна буде завантажити на належні користувачеві пристрої. Поки ціни на композиції Microsoft не повідомляє.

Прослуховування в потоковому режимі буде доступно в 15 країнах світу, тоді як інтернет-магазин і підписка будуть функціонувати в 22 країнах. При цьому список країн поки не уточнюється. Для Xbox 360 функціонал Xbox Music буде доступний вже з завтрашнього дня. Для пристроїв під управлінням Windows 8 і Windows Phone 8 доступ буде реалізований через спеціальний клієнтський додаток, який будуть встановлювати перед продажем. Xbox Music - це заміна сервісу Zune, який в даний час використовують користувачі Windows, Xbox 360 і Windows Phone. Варто відзначити, що Xbox Music позиціонується, як конкурент iTunes від Apple і заміна Spotify і Pandora.

Друзі сайту: акне и демодекоз


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора