Смартфони замінять кредитки

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1090

Саму ідею додавання в смартфон функцію безконтактних мобільних платежів «народила» компанія «Huawei» за підтримки компаній MasterCardі Turkcell.

Пристрій Т20 Turkcell стало найпершим у світі смартфоном на базі ОС Android, який підтримує технологію Near Field Communication (NFC). За допомогою цієї технології два цифрових пристрої, розташованих один від одного на відстані не більше 10 сантиметрів, можуть обмінюватися порівняно невеликими даними по бездротовому з'єднанню.

Саме за допомогою технології NFC можна використовувати смартфон Т20 (а також мобильные телефоны HTC) як кредитну карту. Щоб заплатити за куплені продукти, матеріали або одяг, достатньо буде просто прикласти свій телефон до терміналу оплати, який підтримує NFC, щоб за них заплатити.

Так само Т20 можна використовувати для передачі контактних даних, у якості електронного квитка, особистого посвідчення співробітника фірми, тег-рідера або для читання RFID-міток.

У Росії аналог розробляється регіональним відділенням «Huawei» і компанією «Ситроникс Смарт Технології».

Як бачимо, вже зовсім скоро наші помічники-смартфони будуть виконувати практично всі необхідні функції, аж до ключів від квартири та паспорта. Безсумнівно, нові пропозиції від виробників як здивують, так і порадують своїх споживачів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора