Смартфони з лінійки Lumia отримали оновлення

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 940

Нарешті власники смартфонів Nokia дочекалися оновлення своїх пристроїв. Всі смартфони, що працюють під управлінням Windows Phone версії 8, отримали оновлення прошивки під назвою Amber, яка виправляє виявлені "баги", а також додає деяку функціональність. Amber побудована на базі Windows Phone 8 GDR 2, при цьому компанія нокиа привнесла свої зміни (для смартфонів від Nokia, природно, інші пристрої, що працюють на цій же операційці, "булочок" не отримають). З основних змін варто відзначити поліпшену камеру.

Тепер на фотографіях буде значно менше шумів, а в поганих умовах (під час руху, без джерела світла і т.д.) фотографії будуть виходити куди краще, ніж раніше. Особливо це буде помітно на тих смартфонах, які володіють крутий камерою (до них можна віднести Nokia Lumia 925, Lumia 920 і нещодавно-що вийшов флагман з 41-мегапіксельною камерою - Nokia Lumia 1020). Крім того, всі смартфони отримають новий додаток камери, яке зараз є виключно на Lumia 925 (воно відрізняється від стандартного в WP 8 і має деякі особливості, що дозволяють краще відчути зйомку, тим більше є функції, якими стандартне рішення похвалитися не може).

Якщо ви володієте смартфоном з лінійки Lumia від Nokia, обов'язково встановіть оновлення - як мінімум, вдасться поліпшити швидкодію пристрою, а також роботу деяких додатків (адже з кожним оновленням операційна система обтачевается і стає куди швидше і доброзичливішим до користувача (чи то пак вам).

Друзі сайту: Клуб Винкс: Школа Влшебниц - дізнайтесь більше.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора