Смартфони стають популярними в Росії

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1413

Статистика показує, що від року до року кількість продаваних телефонів на території Росії неухильно зростає. Приміром, тільки за перші пів-року в 2013 було продано смартфонів на суму майже в 74 мільярди рублів (у відсотковому співвідношенні продажі збільшилися майже що на 50%, порівняно з попереднім роком). Така тенденція спостерігається вже декілька років - купувати «звичайні телефони», або ж, як їх іменують в народі - звонилки, майже ніхто не хоче, адже функціонально вони не можуть запропонувати того ж, що й «розумні телефони», яких зараз доступно безліч від різних виробників.

При цьому ціни таких пристроїв знаходяться на нормальному рівні, так що навіть людина з достатком нижче середнього зможе дозволити собі придбати смартфон, а не звичайний телефон.  Варто розібратися, чому-ж це відбувається, і коли трапиться таке, що звичайні телефони зовсім зникнуть. Основна причина - це розвиток всієї IT-індустрії і смартфонів в цілому.

Наприклад зараз люди набагато більше «занурені» в інтернет, ніж 10 років тому, тому їм необхідний швидкий і зручний доступ до сайтів і сервісів - забезпечити це можуть смартфони і планшети - за допомогою великого, сенсорного дисплея виконувати всі функції легко і зручно, в відміну від «джойстика» або навігаційних клавіш, якими володіють телефони (звичайно, є і телефони з сенсорним дисплеєм, але їх операційна система не так популярна, як ті, які встановлені на смартфони, тому вибір додатків, та й кількість функцій значно менше).

Плюс до цього варто відзначити здешевлення смартфонів, якщо раніше за 6-10 тисяч рублів можна було купити нормальний телефон, то зараз, навіть за 5 000, можна знайти осудний смартфон від Samsung, Nokia, або ж HTC (або навіть iPhone (наприклад, 3G/3GS), хоч і старий, від Apple).


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора