Смартфон від Canonical - Ubuntu Edge

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1312

Canonical - це компанія, яка відома не багатьом, проте її головний продукт знають, а також використовують, величезна кількість людей на різних пристроях. Якщо ви ще не зрозуміли про що йде мова - ми говоримо про цілком-безкоштовну операційну систему Ubuntu, ядром якої є Linux. Ця операційка користується великим попитом серед людей, які з якихось причин не хочуть, або ж не можуть використовувати «традиційні» операційні системи на зразок Windows від Microsoft, або ж MAC OS від Apple.

Причин може бути безліч - хтось ратує за «безкоштовність», але не «піратську» - на їх думку контент, додатки і т.д. повинні бути безкоштовними або максимально-дешевими, також Ubuntu використовують в організаціях, якщо немає бажання купувати Windows, який стоїть куди більше 100 доларів за 1 копію (при цьому Ubuntu для роботи, особливо в браузері і з документами, майже нічим не поступається «винде» ). Незабаром Canonical, щоб не відставати від ринку, вирішила випустити і операційну систему для мобільних пристроїв (смартфонів і планшетів).

Однак і на цьому в компанії не обмежилися - зараз оголошено збір коштів для випуску власного смартфона, притому зовсім не "звичайного» - він буде працювати не тільки на «Убунту», а й на звичному Androide, головною особливістю апарату є мобільність та наявність «дорослої »Убунту, в тому сенсі, що вставивши апарат в док-станцію, яка підключена до монітора, ви зможете працювати з пристроєм також, як і з комп'ютером на ОС Ubuntu.

У найближчий рік компанія має намір зібрати 32 мільйони доларів з тих, хто зробить попереднє замовлення на смартфон Ubuntu Edge (потужний процесор, 4 гігабайти оперативки, 128 гб. Флеш-пам'яті, а також великий дисплей і чіп NFC). Вартість пристрою буде становити близько 800-850 доларів, що не так вже й багато для смартфона-комп'ютера з 2 операційками ...


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора