Skype додасть функцію обміну відеоповідомленнями

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1603

Як повідомляє ITworld, Voip-сервіс Skype введе нову функцію - відправлення відеоповідомлень. Відповідний пункт був включений в угоду користувача 5 грудня. Варто відзначити, що користувачі платної версії Skype Premium зможуть створювати і відправляти будь-яку кількість повідомлень нового типу. Термін зберігання таких послань буде необмеженим.

Користувач матиме можливість переглянути відеоповідомлення в будь-який зручний для нього час, без терміну давності, який встановлений для текстових повідомлень. Треба сказати, що функція запису і відправки відеоповідомлень буде доступна і звичайним користувачам Voip-сервісу, тільки кількість таких повідомлень буде обмежено, як і термін їх зберігання. Вони будуть зберігатися на серверах компанії, як і текстові повідомлення, всього 90 днів. Про терміни практичної реалізації нової функції поки невідомо.

Цікаво, що в мобільному сервісі Qik, який є одним з активів Skype, подібна функція вже реалізована. Нагадаємо, що Skype належить софтверній компанії Microsoft. Сервіс голосового зв'язку (VOIP) Skype працює з 2003 року. Користувачі сервісу за допомогою спеціального клієнтського додатка можуть дзвонити один одному в режимі голосової і відеозв'язку, а також влаштовувати конференції. Крім того, за окрему плату можна здійснювати дзвінки на мобільні телефони і телефони фіксованого зв'язку.

Друзі сайту: вас може зацікавити лазанья рецепт для приготування вдома.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора