Скоро з'явиться доменна зона .youtube від Google

  • Переглядів: 1563

На офіційному блозі компанії Google повідомляється, що вона звернулася до ICANN з проханням про реєстрацію доменів верхнього рівня, що збігаються з найменуваннями деяких приналежних їй торгових знаків і сервісів. Зокрема, мова йде про зони .google, .youtube і .lol.

На думку представників інтернет-гіганта, поява нових доменних зон дозволить спростити користувачам орієнтацію в кіберпросторі і зробить систему більш розгалуженою, підвищить потенціал вже існуючих сервісів компанії та допоможе створити нові. Один зі світових лідерів в області інтернет-індустрії компанія Google активно розвивається відразу в декількох напрямках.

Наприклад, розробка власного ПО для смартфонів Android забезпечила лідируючі позиції на ринку мобільних пристроїв. У першому кварталі поточного року з'явлений всього кілька років тому браузер Google Chrome випередив за популярністю свого основного конкурента Microsoft Internet Explorer, який довгий час займав перше місце.А вже в середині літа стартують продажі нового недорогого планшетника від Google, так званої таблетки з оригінальним дизайном. Поява доменних зон з фірмовими найменуваннями стане ще одним етапом у нарощуванні компанією свого впливу на світовому ринку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора