Скільки треба чекати відповіді від Гугл?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 986

Тепер уже відомо як довго компанія-гігант Google буде переглядати веб-сайт за запитами веб-майстрів. Керівник відділу по захисту від інтернет-спаму, вже відомий у певних колах сеошників Метт Каттс, у своїй останній відеозапису в блоці відповів на питання, скільки часу знадобиться поки буде проведена повторна перевірка веб-сайту.

Варто нагадати про те, що якщо веб-сторінка не з'явилася в результатах пошукової машини Гугл або ж залишається на попередніх низьких позиціях у списку, то вебмастер сайту має можливість відправити свій запит з приводу цієї ситуації в Гугл. Фахівці компанії зобов'язані переглянути сайт. Як стверджує Метт Каттс, довго чекати відповіді непрідется. Якщо компанія не відповіла протягом часу більшого ніж два-три тижні, то варто залишити дані на форумі вебмайстрів.

Насправді, коли запит про перегляд положення сайту в пошуку надходить в пошукову корпорацію Гугл, користувачеві має прийти підтвердження про те, що запит був отриманий службою технічної підтримки компанії. Якщо такого повідомлення до вас на пошту не прийшло, очевидно, що десь ви зробили помилку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора