Сейфи минулого і сьогодення

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 574

Сучасні сейфи стійкі до впливу вогню, води і пилу, що не тільки ускладнюють життя зловмисникам, але і можуть залишитися неушкодженими при різних катаклізмах.

Сьогодні в кожному банку, пункті обміну валют, великому магазині або держустанові розташовується хоча б один сейф або сейф. Без них не обходяться навіть готелі і пасажирські судна. Наприклад, серед пасажирів легендарного «Титаніка» перебували 57 мільйонерів - власників промислових підприємств, фабрик і газет. У сейфах, розташованих на кораблі вони ховали свої цінності, серед яких діамантів налічувалося на 250 000 000 доларів!

Прообрази сучасних моделей вперше створені в Англії десь дві сотні років тому. В результаті промислової революції з'явилися багатії, які прагнуть зберігати гроші в більш безпечному і більш надійному місці, ніж старі скрині з дерева. Тоді і був сконструйований перший сталеві шафки з міцними запорами. На той момент вони виглядали досить солідно і надійно. Однак все змінилося з винаходом ацетилено-кисневого пальника, яка справлялася навіть з товстою сталлю. В результаті стінки сейфів почали виготовляти з двох шарів металу, прослоенних бетоном, а також міддю.

До речі, якісний та міцний встраиваемый сейф УХЛ-МАШ ви можете придбати на сайті uhl-mash.com.ua за вигідною ціною!

Через двісті років застосовується все та ж головна схема. Зараз вбудовані сейфи для будинку є ящик з масивних стінок і двері, оснащеної замком. Змін зазнали лише матеріали для їх виготовлення.

У розвитку нових моделей завжди присутній гонка конструкторів і зломщиків: як тільки одні створюють новий захист, другі намагаються довести, що не так вже вона і досконала.

Збільшення шарів в стіні пристрою істотно ускладнює роботу зловмисників, проте не кожна броньована модель має багатошарову структуру. Якщо говорити мовою професіоналів, то маленькі моделі часто роблять «одноплащевимі». А вогнетривкі шафи виробляють «двухплащевимі». Сейфи оснащені одним замком, тоді як в шафах їх, як правило, два. Всупереч поширеній думці, сейф не завжди маленький і вмонтований в стіну, а ось шафа завжди стоїть окремо, але за розмірами може бути і маленьким і досить потужним.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора