Сервіс Яндекса «Народ» переходить у відання uCoz

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1457

Представники компанії Яндекс повідомляють, що всі функціонуючі в даний час на основі сервісу «Народ» сайти вже на початку весни поточного року автоматично почнуть працювати на базі uCoz. Після переїзду будуть збережені їхні колишні адреси і зміст, а користувачі отримають більш широкі можливості для просування і розвитку своїх ресурсів.

Причиною передачі сервісу «Народ» у відання uCoz, за словами представників Яндекса, стали істотно змінені запити споживачів і умови інтернет-ринку. Якщо 10 років тому величезна кількість приватних користувачів прагнуло створювати особисті сайти на безкоштовній основі, то зараз вони вважають за краще застосовувати для цієї мети соціальні мережі. У той же час, представники бізнесу використовують тільки платні професійні ресурси. У ведення uCoz повністю перейде хостинг сайтів, а файли користувачів будуть як і раніше зберігатися на серверах Яндекса.

Не зміниться і принцип роботи електронної пошти з адресами @narod.ru. В останні роки саме uCoz став найпопулярнішою російськомовною системою безкоштовного управління сайтами. На базі нього функціонує більше мільйона ресурсів, і їх кількість постійно зростає.

Друзі сайту: якісна та потужна мотивация в спорте потрібна вам для досягнення кращих результатів!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора