Серед німецьких програмістів найбільш затребувані розробники на Java

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2639

Як стверджують представники Gulp, найстарішої біржі фріланса в Німеччині, на сьогоднішній день серед фрілансерів найбільш затребувані фахівці в трьох мовах програмування.

Більше половини вакансій серед програмістів припускають володіння мовою Java або JEE. На програмістів C і C + + припадає близько 36% пропозицій. Ще 14% роботодавців потребують послуг фахівців в C #. Менш затребувані девелопери, які володіють мовами Бейсік, ABAP, PL / SQL, PHP, Perl або Javascript. Втім, для програмістів, які працюють з цими мовами, теж вистачає роботи. У березні кількість вакансій для фрілансерів, які володіють Javascript, зросла на 15%. 67% розробників вимагають за годину роботи від 60 до 80 євро, а середня зарплата програміста, за даними Gulp, становить 71 євро на годину.

При цьому середній вік програміста-фрілансера - 44 роки, а стаж роботи перевищує 20 років. Що стосується територіального розподілу, 23.5% розробників знаходять роботу в Інгольштадті, Мюнхені та в прилеглих населених пунктах. 17.1% вакансій пропонують у Франкфурті-на-Майні та в Маннгеймі. На Карлсруе і Штутгарт доводиться 12.9% вакансій програмістів. За словами директора по маркетингу Gulp Штефана Зіманека, подібний попит обумовлений тим, що в зазначених районах добре розвинені страхова та банківська галузі, а також IT-індустрія і машинобудування. Статистика була отримана на основі аналізу 75 тис. облікових записів Gulp.

Друзі сайту: уроки вождения


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора