Секрети догляду за посудом з нержавіючої сталі

  • Переглядів: 523

Сучасна жінка стежить за модою у всіх областях, і за кухонною модою в тому складі.

Останнім часом велику популярність придбав посуд з нового сплаву нержавіючої сталі. Каструлі з нержавіючої сталі привабливі, жароміцні, за ними легко доглядати. Якщо вас зацікавила каструля з нержавіючої сталі, купити її ви зможете як в звичайному магазині посуду, так і в спеціалізованих інтернет-магазинах. Після придбання такого посуду ви високо оціните її відмінні якості, такі як довговічність і нероздільність до уходу.

Пам'ятайте, що за посудом з нержавіючої сталі необхідний особливий догляд. Якщо ви будете слідувати нескладним правилам догляду за каструлями з нержавіючої сталі, вони будуть довго радувати вас на кухні.

Нержавіюча сталь - це сплав з хрому і нікелю, це з'єднання не входить у реакцію з кислотою і лугом. Таким чином, у посуді з нержавіючої сталі не змінюється смак і колір страв під час приготування і зберігання. Такі каструлі підходять для приготування будь-якої страви з самих різних продуктів.

Як помити каструлю з нержавіючої сталі

Щоденний догляд за посудом з нержавіючої сталі не доставить вам клопоту, але поможет значно продовжити термін служби продукту.. Для миття підійде тепла вода, кухонна губка і звичайний миючий засіб. Не бажано застосовувати абразивний засіб і скребок металевий, так що ви можете сильно зашкодити поверхні і використання далі може бути під питанням.

Щоб впоратися з сильним брудом, скористайтеся спеціальним миючим засобом для сталевого посуду.

Якщо в каструлі з нержавіючої сталі їжа пригоріла

Пригорілу їжу легко видалити з дна каструлі за допомогою мильної води. Наберіть в каструлю теплу воду, додайте миючий засіб для посуду (можна скористатися рідким милом). Через пару годин ви зможете видалити весь бруд кухонною губкою для миття посуду і прополоскати каструлю прохолодною водою.

При сильному забрудненні можна скористатися іншим способом. У каструлю набрати теплу воду, додати в неї засіб для миття посуду і соду. Довести до кипіння, а після дати воді повністю охолонути. Після охолодження помийте каструлю як зазвичай, всі забруднення підуть.

Як боротися з білим нальотом

Якщо у вас жорстка вода, на стінках і дні каструлі з нержавіючої сталі може утворитися білий наліт. Очищають його за допомогою оцту. Змоченою в оцті кухонною губкою протріть стінки і дно каструлі, а потім обполосніть її проточною водою. Щукайте в інтернеті легкі способи очищення такого посуду, без шкоди та особливої праці.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора