Samsung заплатить компанії Apple майже 300 млн. доларів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1216

Суди між Apple і Samsung вже стали буденною справою . Зараз вони є лідерами у своїй галузі - Apple самостійна компанія , у якої все «своє» - як продукти ( залізні) , так і програмне забезпечення , магазини і т.д. , Самсунг ж заробляє на Android- е , хоча останнім часом робить все , щоб у майбутньому не залежати на стільки від Гугла (йдеться про розробку власної операційної системи під назвою Tizen ) .

Суди закінчуються кожен раз по- різному , то виграє Apple , то Samsung , а буває , що обидві компанії залишаються незадоволеними - але всі ці розгляди носять лише формальний ( рекламний ) характер і на долю компаній не впливають.

На цей раз Samsung програла суд і зобов'язана виплатити майже 300 млн. доларів компанії Apple за те , що порушила патенти і використовувала у своїх пристроях технології Apple , що не відраховуючи тієї гроші. Всі порушення були « дурними » , але за законом Samsung зобов'язана це зробити , якби не примхи Apple - такого б не було. Суддя , який виніс цей вердикт , заявив , що він сподівається на край подібній війни між великими компаніями , яка нічого не приносить , окрім кидання грошима з однієї сторони в іншу і назад !

Друзі сайту: вам може знадобитися якісне изготовление табличек за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора