Samsung інвестує в будівництво заводу в Китаї сім мільярдів доларів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1918

За даними видання The Korea Times, не менше 7 млрд. доларів планує інвестувати корпорація Samsung Electronics в будівництво на території Китаю в місті Сіані заводу з випуску чіпів пам'яті NAND. Перша інвестиція в розмірі 2,3 млрд. доларів вже затверджена радою директорів.

ЗМІ повідомляють про те, що в якості території для розвитку цього проекту спочатку розглядався також і Пекін, але вибір на користь Сіана був зроблений в результаті активної підтримки цього починання місцевими властями. Ще одним важливим аргументом став той факт, що в минулому році саме Китай був визнаний найбільш динамічним ринком чіпів пам'яті. Зараз єдине таке виробництво за межами Кореї компанія Samsung має у США. Крім чіпів пам'яті, розташований в штаті Техас завод випускає процесори для мобільних пристроїв і комплектуючі до iPad. Тільки в поточному році корпорація Samsung отримала від Apple замовлення майже на 11 млрд. доларів.

За даними видання Bloomberg, в період до 2015 року Samsung планує збільшити обсяги виробництва чіпів пам'яті майже на 50%. Це пов'язано з прогнозованим експертами активним ростом попиту на дану продукцію в найближчі роки.

Друзі сайту: мебель Италии галерея


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора