Samsung і RIM судитимуться з Varia Holdings через смайлики

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2188

На інтернет-порталі Ars Technica з'явилися відомості про те, що фірма Varia Holdings висунула судові звинувачення в порушенні авторських прав на належну їй методику набору смайликів проти компаній Samsung і Research in Motion.

Компанії Varia Holdings належить патент, який надає їй право на володіння особливим методом введення смайликів при листуванні з використанням мобільних пристроїв. Технологія полягає в тому, що для швидкісного введення смайлика необхідно використовувати тільки одну єдину кнопку на клавіатурі, при натисканні якої відкривається меню, що пропонує варіанти на вибір. Розробники патенту вважають, що це всерйоз спрощує задачу по введенню смайликів, бо зникає необхідність почергового набору різними клавішами символів, що входять в структуру смайлика.

Зміст поданого до суду позову полягає в тому, що Varia Holdings звинувачує Samsung і Research in Motion в застосуванні описаної в патенті методики на смартфонах Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Nexus, BlackBerry - Bold, Curve, Pearl і Storm. Патент, про захист якого йдеться в судовому позові, був виданий в 2007 році компанії Wildseed, правонаступницею якої стала згодом Varia Holdings.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора