«Шум» в соцмережах не підвищує продажі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 954

За словами головного маркетолога компанії Coca-Cola Еріка Шмідта, компанія не отримує ніякого істотного ефекту від створення шуму, що відбувається в соціальних мережах. Таку заяву було зроблено на конференції в Нью-Йорку.

Варто відзначити, що акаунти Coca-Cola неймовірно популярні на сайтах, таких як Facebook, Твіттер, YouTube та інших. Наприклад, на Facebook число підписників становить 62 мільйони осіб. Це серйозно хвилює інтернет-ринок.

Друзі сайту: на сайті ua-warez.com ви можете знайти безліч фільмів, музики та ігор, які ви можете завантажити абсолютно безкоштовно!

Як заявив представник Coca-Cola, експерти провели оцінку «шуму», який знаходиться в соцмережах і виявили те, що він лише на 0,01% сприяє збільшенню продажів. При цьому не було проведено більше ніяких взаємодій з аудиторією соцмереж, таких як перегляд відео або розповсюдження контенту.

Просування компанії в соцмережах, однак, може відрізнятися ефективністю, але тільки в тому випадку, якщо цим займаються грамотні фахівці. У цьому випадку іноді ІТ-аутсорсинг буває дуже корисний.

Також як стверджують дослідники компанії Coca-Cola, високою ефективністю відрізняється медійна реклама. А ось пошукова реклама набагато поступається за ефективністю телевізійній. Про це повідомив Шмідт.

Через деякий час після того, як було проведено дослідження з протилежною думкою, виступив інший представник компанії Coca-Cola. Він повідомив про те, що дослідження може бути справедливим тільки в тому випадку, якщо воно відірване від решти маркетингових комунікацій фірми. Також фахівець компанії відзначив, що маркетинг представляє собою взаємодію кількох медіа-напрямків. Соціальні мережі відіграють тут не останню роль. Вони підвищують лояльність споживачів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора