Штучний сніг. Види і відмінності

  • Переглядів: 771

Новорічні свята переносять нас в магічну, чудову, неповторну атмосферу казки! Створити ауру чарівництва в своєму будинку або на роботі легко. Знадобляться всього 4 речі: трохи уяви, гарні прикраси, чудовий настрій і сніг... Про те, які види снігу бувають, в яких випадках застосовуються, чим відрізняються - розповімо в цьому огляді.

Види:

1. Спрей - штучний сніг

Штучний сніг у балончиках https://sevenmart.com.ua/g15614974-iskusstvennyj-sneg часто використовують для нанесення візерунків на вікна і вітрини, прикраси гілок пухнастої ялинки та інших предметів інтер'єру. Перевагами таких спреїв є те, що напилення відмінно тримається на будь-яких поверхнях, а після свят його легко прибрати (змивається мильним розчином або засобом для чищення скла). Розпорошується такий декор тонким шаром, щоб уникнути пожовтіння і розтріскування, короткими натисками і на відстані 10-20 см.

Додати витонченості і кольору віконному живопису також можна за допомогою спреїв золотого і срібного відтінку, а якщо розпорошити їх на ялинові гілки, вийде неймовірний ефект, немов хвою покрив мерехтливий іній.

*При нанесенні є запах, вивітрюється швидко.

2. Танучі снігові пластівці

На святковому заході спрей Танучі пластівці створить ефект снігопаду. Несподівано з'явився сніжок подарує всім учасникам торжества відчуття справжнього свята не доставили оточуючим ніякого незручності, тому що через кілька секунд після застосування зникне без сліду. Якщо Ви хочете зробити красиву фотосесію з падаючим снігом, то цей спрей то, що вам потрібно! Вириваючись з балончика, сніг красиво падає, так як має щільну кремоподібну структуру. А після приземлення стрімко тане, не залишаючи й сліду на меблях і одязі.

3. Штучний іній

Аерозоль Паморозь - підходить для декорування дзеркальних і скляних поверхонь, створюючи ефект морозних вікон. Фактура спрея - кремоподібна, на повітрі з часом застигає, а при нанесенні на скло робить його засніжені, як ніби покритим інеєм. Легко змивається за допомогою склоочисника.

4. Спрей для флокування

Флок - це об'ємне густе напилення, реалістично імітує сніг, тільки що впав на гілки пухнастими пластівцями. Спрей для флокування лягає об'ємно, як пухкий сніг, тому виграшно виглядатиме на лапах ялинки і в декоративних композиціях. Як і спрей Штучний сніг він підходить для нанесення візерунків на скло, але лягає більш щільним шаром.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора