Штори ПВХ: особливості застосування

- Переглядів: 606
Багато підприємців і власники великих промислових виробництв турбуються за енергозбереження в спеціальних приміщеннях, де зберігається певний товар. І ось в такому випадку ідеальним варіантом для ефективного енергозбереження застосовуються штори з полівінілхлориду (скорочено - ПВХ). В основному їх встановлюють на холодильні камери, щоб не відбувається обмін повітрям і холод, який нелегко видобувається, не йшов просто в зовнішнє середовище. Самі ж штори нагадують за своєю структурою якийсь силікон і виробляються вони зі спеціальної стрічки ПВХ.
Завдяки використанню подібних штор ПВХ відбувається моментальне скорочення втрати холоду або тепла (в залежності від застосування). Адже, наприклад, в холодильну камеру часто заходять працівники, перевіряючі, і через таке може переноситься повітря з теплого приміщення в холодне, тим самим порушивши ідеальну мікроатмосфери всередині камери.
Завдяки застосуванню штор ПВХ ви зможете заощадити на електроенергії, оскільки спліт-системи будуть працювати не даремно, і циркуляція повітря буде гармонійною. Особливо це стосується літа, коли за вікном стоїть велика спека, а в холодильній камері повинна жити стандартизована температура від 0 і до 15 градусів за Цельсієм. І, щоб її досягти спеціальне обладнання за рахунок електроенергії наганяє холодне повітря. А також відбувається велика економія на обладнанні охолодному, адже його ресурс збільшується за рахунок меншої напруженої роботи. Моторесурс безсумнівно важливий показник.
Хто думав, що стрічкова штора ПВХ коштує дорого, і не настільки ефективна, як її описують, то ви досить помилялися. Насправді - ленточные шторы ПВХ недорогі, дуже ефективні в плані збереження мікроклімату в приміщенні і добре перешкоджають обміну повітряних мас між кімнатами. Власник підприємства, де знаходяться холодильні камери, встановивши такі штори заощадить свої витрати на електроенергію та оновлення обладнання аж до 50%!
Ефективність штор полягає в їх формі, вона увігнута і за рахунок цього смуги ПВХ плівки висять один на одному, і виходить такий собі «замок». Таким чином присікається переміщення повітряних мас.