Шакіра обзавелася акаунтом ВКонтакте

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1500


Популярна поп-співачка Шакіра завела аккаунт у найбільшої російської мережі Вконтакте. Про це артистка повідомила у своєму мікроблозі на сервісі Твіттер 8 листопада. Варто відзначити, що Шакіра підійшла до створення своєї сторінки своєрідно - це не особиста обліковий запис, як у багатьох публічних людей і представників шоу-бізнесу Росії. Обліковий запис Шакіри в російській соцмережі - це спільнота.

Перші записи в новому співтоваристві з'явилися ще 15 жовтня - це вітання для підписників і всіх шанувальників співачки, англійською та російською мовами. Представництво співачки налічує десятки фото та відеозаписів за участю Шакіри. Це не тільки кліпи, а й записи з концертів, а також відео з особистого архіву. Цікаво, що на момент публікації новини кількість підписників на новини спільноти складало більше 33 тис. осіб, серед яких - засновник соціальної мережі Павло Дуров.

Треба сказати, що Шакіра - далеко не перший представник зарубіжної музики в російській соціальній мережі. У вересні цього року обліковий запис ВКонтакте завів популярний DJ Tiesto, на сьогоднішній день кількість підписників становить понад 150 тис. користувачів. Минулого місяця обліковим записом обзавівся ще один «зірковий» зарубіжний виконавець Moby - на його сторінку поки підписалося трохи більше 13 тис. учасників соціальної мережі.

Друзі сайту: Ігри для дівчат онлайн


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора