Шафа-купе на замовлення - переваги

  • Переглядів: 689

Шафи-купе мають явні переваги перед звичайними розпашними шафами.

Значна економія місця. Як правило, перед звичайними шафами завжди є місце, яке прийнято називати «мертвої» зоною. Під «мертвої» зоною мається на увазі простір, необхідне для відкривання-закривання дверей шафи. Ця проблема повністю вирішена, якщо у вас - шафа-купе. Розсувні двері дозволяють використовувати житловий простір більш оптимально.

Найбільша місткість. Тут шафа-купе від https://kompakto.ru/ впевнено підкорює серця жителів багатоповерхівок і приватних домоволодінь. Так, сама конструкція шафи-купе дозволяє перетворювати в корисний простір не тільки метри, а й сантиметри житлової площі. Використання простору від стіни до стіни, і від підлоги до стелі є не тільки більш раціональним, а й вписує шафа-купе в кімнату більш гармонійно.

Висока естетичність. Шафи-купе, виготовлені на замовлення, відповідають будь-яким вимогам замовника в плані дизайну і стилю. При сучасному різноманітті матеріалів, шафа-купе можна виготовити з будь-яким дизайном стулок і з будь-якої декоративною обробкою. Він може легко вписатися в кімнату стилю бароко, ампір і модерн.

Висока надійність. Незважаючи на деякі побоювання, шафи-купе від https://kompakto.ru/catalog/vstroennye-skafy-kupe-na-zakaz являють собою досить надійну конструкцію. З явних плюсів - повна відсутність іржавіють петель і хитаються дверей. При правильному догляді термін служби шафи-купе становить близько 20 років. Це питання ми розглянемо докладніше трохи нижче.

Безпека. Цей пункт вважається особливо важливим, коли говорять про безпеку дітей. Згадайте, як ненавмисно може дитина засунути палець між дверима. Так ось, при використанні шафи-купе ця ситуація ніколи не виникне.

Привабливі ціни. Ще недавно шафи-купе могли замовити тільки забезпечені люди. Сьогодні ситуація кардинально змінилася, і можна без перебільшення сказати, що шафи-купе стоять в квартирах майже у половини нашого населення.

Класифікація шаф-купе

Вбудовані шафи-купе. Так називаються шафи, які вбудовуються в нішу або в стіну. Специфіка вбудованих шаф така, що роль бічних або верхніх частин беруть на себе стіни і стелю кімнати. Це робить конструкцію більш міцною і, відповідно збільшує термін служби. Саме у вбудованих шафах-купе переважно використовувати утяжеляющие елементи, такі як дзеркала і скла. Якщо дозволяє площа, така шафа легко може замінити собою гардеробну кімнату. Єдиним недоліком вбудованої шафи-купе можна вважати відсутність мобільності.

Корпусні шафи-купе. Такі шафи відрізняються від звичайних лише наявністю розсувних дверей. Корпусні шафи-купе виготовляються також за індивідуальними розмірами і володіють всіма перевагами, перерахованими вище. Терміни виготовлення таких шаф-купе значно нижче.

Шафи-купе прийнято розрізняти і за формою. Існують шафи прямі, кутові, з похилою стелею, з мансардою та ін.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора