Шафа-купе: ключові переваги

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 947

Особливою популярністю в наші дні користуються шафи-купе. Така затребуваність не дивна, адже вони не тільки мають привабливий зовнішній вигляд, але і володіють масою інших функціональних переваг. На даний момент меблеве виробництво досить розвинене і радує клієнтів широким розмаїттям вибору самих різних моделей.

Основні переваги

Якщо говорити про переваги шафи-купе, то ключовим є саме економія такого дорогоцінного вільного простору. В умовах невеликої площі будинку, квартири або іншого приміщення - це ідеальний варіант. Ще одним незаперечним плюсом є те, що, не дивлячись на свою компактність, він досить місткий. Саме завдяки цьому в кімнаті може вивільнитися додаткове вільне місце.

Існує безліч моделей, які мають дзеркальні двері. Якраз вони і створюють ефект зорового розширення кімнати. За рахунок того, що шафа має дверцята купе, він не вимагає додаткового місця для відкривання, як у звичайних дверцят на петлях. Шафа може мати висоту хоч до стелі. Місткість також досягається і за рахунок продуманого внутрішнього наповнення. Так, воно може включати полички, скриньки, трубу для вішалок, інше.

Різні конструкції до послуг покупця

Шафа-купе може мати пряму конструкцію, а може бути кутовим. До слова, кутова шафа ще більш економічний у плані використання простору. Також такого роду предмет може бути як окремо вартим, тобто стаціонарним, так і вбудованим в нішу. Якщо говорити про останній, то даний варіант при бажанні дозволяє зробити придбання ще більш економічним за рахунок відмови від бічних стінок. Як правило, шафи купе виготовляють з ЛДСП. Цей матеріал практичний і довговічний, за своїми характеристиками дереву поступається хіба що в естетичному плані.

Універсальність використання шафи-купе дозволяє розташовувати його в самих різних місцях, це може бути як спальня, так і коридор. Передпокій кутова - це кращий вибір в умовах обмеженого простору. У невеликому передпокої, шафа-купе сховає від очей все необхідне. І взуття та верхній одяг більше не будуть на виду. Підтримувати порядок буде набагато простіше. Крім стандартних варіантів, які запропоновані до продажу, за покупцем завжди залишається право замовити свій індивідуальний варіант, попередньо провівши всі необхідні виміри.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора