SEO: встановлюй і заробляй!

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 945

Як просунути товар на інтернет-ринку, залучити нових клієнтів, але при цьому зберегти рекламний бюджет? Мабуть, таким питанням хоча б раз у житті задавався кожен власник комерційного сайту. У пошуках ідеальної формули «розкрутки» своєї продукції одні зверталися до онлайн-консультантам, інші - підключали послугу зворотного дзвінка. Однак часто такі способи виявлялися малоефективними.

 

Так, клієнти, що замовили зворотний дзвінок, точно зацікавилися послугами вашої компанії. А, значить, це не вплине на число звернень. Що ж стосується онлайн-консультантів, то ця функція навіть знижує кількість потенційних клієнтів. Користувач, що довідався все необхідне, просто закриє вкладку вашого сайту, не залишивши при цьому своїх контактів, тобто фактично все продвижение сайта було марним. Як же бути?

Ідеальне рішення запропонував керівник проекту SaleTex.ru Кирило Ніколаєв. За його словами, унікальний онлайн-продавець Saletex автоматично реєструє усіх відвідувачів сайту. З його допомогою відбувається і моментальний зв'язок з вашими потенційними клієнтами. Що ж, інноваційні SEO-технології допоможуть скоротити витрати на рекламу і примножити число користувачів вашими послугами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора