SEO-просування: плюси і мінуси

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1125

Дослідження, проведене на початку березня невеликою компанією Bunnyfoot показало, що багато інтернет-користувачів, бачачи контекстну рекламу в пошуковику, впевнені в її неупередженості. Опитування проводилося на вулицях Великобританії серед пересічних громадян.

Вони оцінювали видачу результатів пошуку Google за запитами, що стосуються страхування. 81% з них вибрали оголошення AdWords, замість звичайних безкоштовних сайтів. Повторне дослідження виявило, що 41% з них не знали, що віддавали перевагу платних ресурсів, вважаючи їх найавторитетнішими.

Друзі сайту: вас може зацікавити новый сериал Водолей, який ви можете переглянути онлайн цілком безкоштовно!

Їх не бентежило навіть те, що сайти, проплатили свою рекламу в пошуковику, виділяються бежевим кольором фону. Крім фону у таких оголошень прямим текстом збоку було написано, що оголошення платні. Швидше за все, користувачі просто не надавали значення фону і написам у видачі оголошень. Або навпаки, вважали що це виділення ознакою найбільш корисного для інтернет-користувача сайту з точки зору пошуковика.

У ході проведеного дослідження піддалася аналізу теплова карта сторінок запитів. Вона показала, що завдяки користувачам, які не відрізняє рекламу від решти видачі, PPC-реклама виявилася більш цінною, ніж, власне, сама органічна видача.

Підсумки дослідження показали, що для запитів, не пов'язаних навіть з мінімальною комп'ютерною грамотністю, покупка місця в рейтингу дає більш високу віддачу, ніж повноцінне SEO-просування сайту. Таким чином була наочно продемонстрована прописна істина, що не вийде догодити всім і відразу. У нашому випадку, грамотним і не дуже інтернет-користувачам, що відкрив для своїх потреб вікно браузера.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора